Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 23 Липня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Співачка Наталія Валевська розповіла Кременчуцькій газеті про чоловіка, ніжність і кохання

31 січня 2020

 Ексклюзивне інтерв’ю.

Українська співачка Наталія Валевська нещадовно гастролювала у нашому регіоні і розповіла Кременчуцькій газеті про те, що в її розумінні означає кохання і як його вберегти.

На самому початку інтерв’ю ми згадали співачці про улюблені вкладиші з культової жуйки 1990-х років «Love is...». Тоді у кожному вкладиші  було продовження фрази «Любов - це...»

... щастя на двох, ... не читати листів одне одного, ... писати на піску любовні послання, ... не бути власником, ... разом прибирати квартиру після відвідування друзів тощо.

Тож, ми попрохали Наталю Валевську зробити свій вкладиш і продовжити цю культову фразу.

- Кохання - це життя. Це мій самий найближчий, прекрасний, улюблений чоловік Володимир.

Кажуть, кохання перевіряється часом і загартовується різними ситуаціями, випробуваннями і можу сказати, що 17,5 років кохання - це дві половинки, які стали одним суцільним цілим. Це я і мій чоловік!

- А хто у вашій родині головний - ви чи чоловік?

- В різних ситуаціях прислуховуємося або Володя до мене або я до нього. І слухаю його і він просить - зроби так. Наполегливо просить. Тоді я роблю. З аргументами звичайно просить. А так по- різному буває. Ми міняємося ролями.

- А співаєте ви для свого чоловіка?

- Звичайно. Кожен концерт і, навіть, якщо його не має поруч, я намагаюсь йому адресувати ті пісні, які на мій розсуд тематично підходять саме для нього, для того щоб висловити почуття йому.

- А яку роль у вашому житті грає ніжність?

- Величезну роль, бо коли Володя є серйозний, то цих моментів більшість. А ось коли ми лишаємося наодинці, це не так то й часто, то ми стаємо такими якими нас не бачить ніхто - ні наші друзі, ні наші близькі. Ми ховаємо оці тендітні, ніжні стосунки і обмінюємося люб'язностями, так як не робимо на людях, на публіці.

- Як ви охарактеризуєте свого чоловіка трьома словами?

- Надійність, опора, моя доля!

- Ну і, звичайно, яке ж свято без привітань...

- Ну, по-перше, я хочу сказати що, якщо Бог так управив і вам дуже пощастило зустріти свою другу половинку і є взаємні таки розуміння у стосунках, то тоді треба вже інколи і поступатись, прислуховуватися один до одного і бути такою надійною опорою один до одного. Треба і підсипати дрова в той вогонь, який називається родина, весь час придумувати якісь несподіванки один для одного і це робити систематично щотижня, щодня.

Ось, наприклад, вчора мені чоловік подарував півтораметрові великі троянди. Я ніколи не сподівалася, що ось так раз і без свята можна принести і подарувати.

Це я на цьому прикладі хочу сказати, що не важливо, як але є дуже багато способів висловити своє кохання, свої почуття і їх треба берегти, тому що це дар Божий. Кохайтеся!

Нагадаємо, концерт Наталії Валевської у Кременчуці запалив зал, а сама співачка розповіла, що на сцені вона одна, а за лаштунками інша

Зірка української естради Наталія Валевська про свої новорічні спогади і яким бачить ідеальний Новий рік.

 

 

Олег Булашев

Фото, відео Кирило Воронцов

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися