Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 16 Ноября 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Стаж допомагає: заступник мера Кременчука Неіленко отримує зарплату більшу, ніж він сам

4 апреля 2018

Вона єдина із всіх заступників, хто має більшу зарплатню, ніж керівник.

Стало відомо про дохід віце-мера Кременчука Тетяни Неіленко. Заступник міського голови, яка курирує фінансові питання, оприлюднила е-декларацію про доходи за 2017 рік  на сайті Національного агентства з протидії корупції.

Згідно з е-документом, Тетяна Неіленко - єдина із заступників міського голови Кременчука, яка в 2017 році отримала зарплату вищу, ніж її керівник.

Так, вказано, що пані Тетяні за 2017 рік нарахували 527 тисяч 427 гривень, що більше на 20 тисяч 748 гривень, ніж Віталію Малецькому.

Праця головного фінансиста обходиться місту в 43 тисяч 931 грн щомісяця. Окрім цього, Тетяна Неіленко отримала 12 тисяч 684 грн компенсації за путівку від  Кременчуцької міської організації профспілки працівників держустанов, і ще 100 грн допомоги звідти.

Якщо порівняти із 2016 роком, то заробітня плата зросла більш, ніж на 200 тисяч гривень за рік. Так, позаминулого року у середньому в місяць Тетяна Неіленко отримувала майже 27 тисяч гривень, а минулого - 43 тисячі 931 грн.

Минулого року Неіленко не проводила жодних операцій з нерухомим і рухомим майном.

Віце-мер, що курирує фінанси Кременчука,  має у 100% володінні квартиру площею 51, 5 кв. м, житловий будинок площею 167 кв. м, три земельні ділянки загальною площею більше 1700 кв. м та гараж.

Окрім заробітної плати на посаді заступника міського голови, Т.Неілеко вказала дохід, згідно з договорами з Кременчуцьким національним університетом ім..Остроградського та Інститутом  ім. Альфреда Нобеля. Сумарно це виходить не більше 2 тисяч гривень.

Їздить на автомобілі CHERY TIGGO, 2013 року випуску.

Цінних паперів, вкладів у банках та готівки у декларації про доходи віце-мер не вказала.

Нагадаємо, в е-декларації за 2016 рік  віце-мер з фінансів Тетяна Неїленко вказала  дві квартири, будинок і три земельні ділянки.

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться