Кременчуцька газета
П'ятниця, 19 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Труби на 7,8 млн купило кременчуцьке Теплоенерго, а пропозицію дешевшу на 1,2 млн відхилили

7 червня 2024

За чимале бюджетне замовлення  боролося 2 постачальники.

Відкриті торги з особливостями було оголошено на початку травня. Очікувану вартість оголосили в 7,9 млн грн. Майже місяць тривала процедура визначення переможця і наприкінці травня підприємство підписало угоду з постачальником.

Про це пише МедіаДоказ

Закупівля

Лот на майже 8 мільйонів містив 25 позицій, серед яких 5 видів труб, опори, сталеві коліна, комплекти ізоляції стиків. За чимале бюджетне замовлення  боролося 2 постачальники:

  • ТОВ «Корпорація «Енергоресурс-інвест» — цінова пропозиція 6 675 003 грн з ПДВ

  • ТОВ «Термо – Ізол» — цінова пропозиція 7 879 266 грн з ПДВ

Пропозицію, меншу на 1,2 млн Теплоенерго відхилило, мотивуючи рішення тим, що учасник мав надати документальне підтвердження закупки компонентів та копії сертифікатів якості. 

Учасник, що запропонував нижчу ціну, надав видаткову накладну на три компоненти, при цьому у документах був відсутній один сертифікат якості на DALTOFOAM TE 44204 (поліол), що визнали порушенням вимог тендерної документації.

Після відхилення дешевшої пропозиції її надавач намагався оскаржити рішення повідомивши, що не надав сертифікат на один із компонентів, бо «DALTOFOAM ТЕ 44204 (поліол) не використовується для пінополіуретанової системи на основі циклопентану». Проте підприємство у своїй відповіді зауважило, що відсутній сертифікат є достатньою підставою для відхилення пропозиції.

Переможець

У підсумку труби на майже 8 млн Теплоенерго поставить ТОВ “Термо – Ізол”. Підприємство засноване 17 років тому і зареєстроване у Львівській області.

 

З 2016 року з ТОВ підписано 251 договір на 413.6 млн грн, іще 5 договорів на 5.6 млн грн очікують підписання. 

Кременчуцьке теплоенерго входить в 5 найбільших замовників “Термо – Ізолу”.

Найбільша угода між підприємствами була підписана в листопаді минулого року — на 15,7 млн. Тоді аукціон між трьома претендентами дозволив заощадити 23,9% бюджету, цього ж разу зекономили тільки 0,6%.

Через власницю підприємства — Тетяну Гурську — ТОВ “Термо – Ізол” пов’язане з іншим підприємством “ЕЛЬПЛАСТ-ЛЬВІВ”, яке фігурує в провадженні за ст. 191 КК України — привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Провадження було відкрито за фактом заволодіння державними грошовими коштами, виділеними під час реалізації міжнародного грантового проєкту «Чиста ріка». 

За даними слідства за результатами здійснення закупівлі поліетиленової труби за завищеною вартістю, директор ТОВ «Ельпласт-Львів» спільно з іншими особами заволоділи бюджетними грошовими коштами у розмірі 1,9 млн грн. 

Остання ухвала у справі, що перебуває у відкритому доступі датована початком 2022 року.

 

За матеріалами джерела

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися