Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 27 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці хочуть витратити 10 млн грн на нову агітаційну газету Малецького і його команди

27 ноября 2019

Обіцяють «щастя» надійде в кожен дім.

Вчора, 26 листопада, на платформі Прозорро комунальне підприємство «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» оголосила тендер.

Схоже, КТРК, що в народі зветься «Агіт ТБ Малецького», мало ефірів на каналі «Ютуб», тепер замахнулись на друк власної газети. Назва її, як і програми в Інтернеті, – «Кременчуцькі новини».

Все б нічого, але газету, яка зрозуміло, що буде передвиборним виданням мера Малецького і його команди, планують випускати за гроші міського бюджету. Адже 2020 рік - рік місцевих виборів: чергових чи позачергових.

Згідно з тендерними умовами, збираються друкувати та доставляти газету формату А3, періодичністю не менше одного разу на тиждень, обсягом не менше 16 кольорових шпальт. Адже день виходу газети – понеділок, а позачергового номера - четвер.

І тиражем в 44 тисячі примірників.

Видавати нову газету збираються протягом року: з січня по грудень 2020 року. Тобто - 52 рази. І все це задоволення обійдеться міському бюджету у 9 млн 360 тис грн.

Фінансування – повністю з казни міста.   

У одному із додатків перелічено тисячі адрес кременчужан, яким «привалить щастя» у вигляді нової газети від міської влади.

Що ж тут, Малецькому і його команді видно здається мало програм КРТК, однієї газети «Автограф», а також сайту, який в народі ще називають «Брєд тудей», тож на поток збираються поставити ще одну агітку.

Все б нічого, але це з бюджету Кременчука витягне ще 10 млн грн. Поки що тривають тендерні процедури. Кінцевий термін подачі заявок - 26 грудня 2019 року.

Раніше Кременчуцька газета писала, що на діяльність  комунального підприємства «Кременчуцька міська телерадіокомпанія у наступному році збираються виділити 18 млн грн, що на 10 млн грн більше, ніж передбачалось цього року. Апетит зростає нереально – «Агіт ТБ Малецького» наступного року обійдеться Кременчуку у понад 18 млн грн

Тут варто нагадати, що 12 грудня у Кременчуці сесія міської ради, перед цим - засідання постійних депутатських комісій, де серед іншого розглядатимуть проект міського бюджету. Можна припустити, що грошей на всі потреби міста знову не вистачить. Тож може депутатам варто зацікавитися цією закупівлею. Як не як, майже 10 млн грн на кону!

Так, директор «Агіт ТБ Малецького » в 2018 році заробив 95 мінімальних зарплат, ніж випередив багатьох директорів комунальних підприємств. Це сума - в в 353 тис 263 грн.

Нагадаємо«Агіт ТБ Малецького» «влипло» у кримінальну справу

Також нагадаємо, Куди витрачає бюджетні кошти «АгітТБ Малецького»: за три дні – 79 тис грн.

Читайте також, Скільки мотузочці не витися, а кінець буде: нарешті стала відома зарплата керівника «Агіт ТБ Малецького» Перепелятника.

До речі, це більше, ніж у багатьох інших директорів комунальних підприємств.

 

 

Марина Соловей

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться