Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 21 Июля 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Управління охорони здоров'я оголосило тендер по харчуванню на 5 262 000 грн

20 апреля 2018

Кременчуцька газета вивчала умови тендеру.

Управління охорони здоров'я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області оголосило тендер на послуги з організації харчування у лікувально-профілактичних закладах вартістю 5 262 000 грн. Про це сказано на сайті Прозорро 

У документах зазначено, яка лікарня, скільки порцій їжі потребує.

Також у документах вказано, що в разі необхідності збільшення потужності свого підприємства, переможець процедури закупівлі може отримати в строкове платне користування окреме індивідуально визначене (нерухоме) майно – приміщення харчоблоків, на умовах договору оренди (з укладенням актів приймання – передачі) відповідно до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30 березня 2018 року «Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2017 року « Про затвердження Міської цільової програми централізованого харчування пацієнтів закладів охорони здоров’я м. Кременчука на 2018-2020 роки»:

  • окреме індивідуально визначене (нерухоме) майно – приміщення харчоблоку розташованого за адресою:  м. Кременчук, вул.. Генерала Манагарова, буд.7, площею 193,74 кв.м, вартістю за експертною оцінкою 1 031 700,00 грн.,  річною орендною платою у розмірі 1 грн., терміном по 31.12.2018 включно;
  • окреме індивідуально визначене (нерухоме) майно – приміщення харчоблоку розташованого за адресою:  м. Кременчук, вул.. Павлова, буд. 16, площею 574,1 кв.м, вартістю за експертною оцінкою 1 766 898,00 грн., річною орендною платою у розмірі 1 грн., терміном по 31.12.2018 включно;
  • окреме індивідуально визначене (нерухоме) майно – приміщення харчоблоку розташованого за адресою:  м. Кременчук, провулок Льва Толстого, буд. 1-А, площею  602,8 кв.м, вартістю за експертною оцінкою 1 932 700,00 грн., річною орендною платою у розмірі 1 грн., терміном по 31.12.2018 включно;
  • окреме індивідуально визначене майно, розташоване за адресою: м. Кременчук, вул. Генерала Манагарова, буд.7, вартістю за експертною оцінкою 35 383,00 грн., річною орендною платою у розмірі 1 грн., терміном по 31.12.2018 включно;
  • окреме індивідуально визначене майно, розташоване за адресою: м. Кременчук, вул. Павлова, буд. 16, вартістю за експертною оцінкою 138 115,00 грн., річною орендною платою у розмірі 1 грн., терміном по 31.12.2018 включно;

окреме індивідуально визначене майно, розташоване за адресою: м. Кременчук, провулок Льва Толстого, буд. 1-А, вартістю за експертною оцінкою 244 960,00 грн., річною орендною платою у розмірі 1 грн., терміном по 31.12.2018 включно

 

Доставка готових страв здійснюється учасником до спеціально визначених приміщень  у лікувально-профілактичних закладах у кількості згідно отриманих заявок від уповноважених осіб за затвердженим графіком харчування.

Примірне двотижневе циклічне меню має бути розроблене учасником відповідно до наказу МОЗ України від 03.09.2017  № 1073 «Про затвердження Норм фізіологічних потреб населення України в основних харчових речовинах і енергії» та наказу МОЗ України від 29.10.2013  № 931«Про удосконалення організації лікувального харчування та роботи дієтичної системи в Україні».

Продукти харчування та продовольча сировина, які використовуються для приготування їжі  повинні відповідати нормативно-технічній документації (стандартам, ТУ, тощо) та підтверджуватися відповідними сертифікатами, які надаються при необхідності замовнику за вимогою.

Відповідальність за безпеку і якість продуктів харчування та продовольчої сировини покладається на учасника, що буде забезпечувати харчування.

Обов’язкове проведення щоденного бракеражу страв за участю медичного  працівника (або уповноваженого працівника Замовника), згідно з діючим положенням про бракераж на підприємствах громадського харчування. Обов’язковим є ведення журналу бракеражу сирої продукції та ін. затвердженої документації. Враховуючи, що предмет закупівлі – послуги з організації харчування за контрактом, бракеражний журнал зберігається на підприємстві, що надає послугу.

Приготування їжі повинно здійснюватися відповідно до діючих збірників рецептур, з урахуванням вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 29.10.2013 № 931 «Про удосконалення організації лікувального харчування та роботи дієтичної системи в Україні».

Надання послуги: в лікувальних закладах для дорослих пацієнтів - тричі на день (сніданок, обід, вечеря), в дитячій лікарні для дітей – чотири рази на день (сніданок, обід, полудень, вечеря).

Для забезпечення нагляду за організацією роботи харчоблоків згідно з вимогами інструктивно-нормативних документів, мати в своєму штаті (або співпрацю на умовах договору) технологічну службу (технолога).

У випадку надання  неякісного харчування воно підлягає заміні протягом 1,5 години.

У випадку надання харчування в асортименті та кількості, що не відповідає заявці, воно не підлягає вжитку та повертається учаснику з подальшою заміною відповідно до заявки.

Процес організації харчування має складатися з відпрацьованого режиму і графіку харчування та дотриманням своєчасного завезення учасником продуктів харчування, готових страв.

Учасник повинен гарантувати що під час транспортування готової їжі будуть використовуватися термоси або ізотермічні контейнери, що щільно закриваються кришкою з обов’язковим маркуванням дати та часу приготування їжі, назвою лікувального закладу та відділення .

Автотранспорт Учасника для надання послуг повинен регулярно проходити санітарну обробку.

Відповідальна особа за проведення тендеру призначена заступник керівника управління охорони здоров’я Людмила Пономаренко.

Кременчуцька газета вже вивчає тендерну документацію і винайшла у ній деякі протиріччя законодавству. Після вивчення думок експертів видання не виключає подання відповідних заяв до правоохоронних органів.

Нагадаємо, закриття харчоблоків у лікарнях Кременчука переноситься на літо-2018.

Лікарня «Придніпровська» вже провела тендер на харчування, інші – чекають вказівки зверху.

 

Клим Соколов

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться