Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 4 Грудня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Уродженка Кременчука стала ведучою всеукраїнського телепроєкту «Ранок на Суспільному»

19 жовтня 2021

Щобудня з 6.30 до 9.00 з цим проєктом прокидається вся країна!

Світлана Стеценко, яка народилась у Кременчуці, стала ведучою міжрегіонального ранкового шоу «Ранок на Суспільному». Про це інформує PR філій Суспільного Христина Купльовська.

Світлана Стеценко працювала спецкореспонденткою «Ранку на Суспільному» в Харкові. Рідне місто ведучої - Кременчук Полтавської області. До Харкова приїхала першокурсницею філологічного факультету ХНУ ім. Каразіна, кафедра журналістики. Ступінь магістра з медіакомунікацій також здобула у рідному ХНУ, на факультеті соціології. Раніше в інтерв’ю Світлана зізналася, що її «бадьорять ранкові прямі включення».

«Бути ведучою Ранку - це коли будильник на 4.00, коли заходиш до студії - а по той бік камер на мене дивиться величезна команда. Поряд - співведучий Віктор Дяченко. Заради цього мені довелося майже кардинально змінити своє життя, переїхати з Харкова до Києва. Проте відчуття - ніби я завжди тут і працювала. Вірю у цей проєкт, у людей, які вкладають сили в його існування. І відчуваю себе його частиною», - розповіла ведуча «Ранку на Суспільному» Світлана Стеценко.

«Ранок на Суспільному» - ранкове шоу, аналогів якому немає в Україні. 24 знімальні групи в обласних центрах та київська команда щобудня випускає двогодинний прямий ефір для телеглядачів усіх регіональних філій Суспільного. 

«Нові ведучі Ранку пройшли випробування виїзними зйомками, включеннями та експериментальними ефірами, мають досвід роботи з великими командами й розуміння цінностей Суспільного мовника. Сподіваюсь, нашій аудиторії вони сподобаються так само, як і нашій команді», - розповіла генпродюсерка регіонального мовлення на Суспільному Марія Фрей. 

 

 

 

За матеріалами джерела

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися