Кременчуцька газета
Вівторок, 18 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Вас здивує: очільниця Кременчуцького педколеджу заробляє на десятки тисяч гривень меншу зарплату за деяких директорів шкіл

17 серпня 2022

Мовою цифр.

На запит «Кременчуцької газети» нещодавно було надіслано відповідь по зарплаті за перше півріччя 2022 року очільниці Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка – Лесі Крупіної.

Як свідчить довідка про нарахований дохід за період з 1 січня по 30 червня цього року, у середньому Л.Крупіна отримувала чистими у межах від 21 тис 740 грн до 25 тис 295 грн. Для прикладу, із нарахованих 31 тис 362 грн за квітень цього року окрім податків, військового збору та профспілкового внеску було зазначено добровільний внесок Крупіної у 1 тис 5 грн. Таким чином, після усіх відрахувань очільниця навчального закладу за місяць отримала 23 тис 927 грн.

Також за перші 6 місяців цього року Леся Крупіна жодного місяця не отримала матдопомоги.

Тож у сумі за даний період вийшло 139 тис 17 грн.

Так, якщо порівняти ці цифри, наприклад, з очільниками інших місцевих шкіл – вони є меншими у десятки тисяч гривень. Приміром, у директорки ліцею №6 «Правобережний» Олени Шаповал за аналогічний період зарплатня більша на 43 тис 273 грн – і складала 182 тис 290 грн. Сума за 6 місяців директорки ліцею №11 «Гарант» Наталії Бикової більша майже на 38 тис грн.

Зауважимо, що і у тих, хто керує департаментом освіти міста зарплати також значно вищі. Приміром, у головного освітянина міста Геннадія Москалика – за цей же період - 182 тис 413 грн. Більші зарплати і у заступниць очільника департаменту освіти – Ірини Друженко (155 тис 269 грн) та Світлани Михайленко (143 тис 772 грн).

Нагадаємо, з матдопомогою та річними відпускними: на які зарплати прожили І півріччя директори кременчуцьких шкіл

Захмарні суми: які зарплати VIP-чиновники Кременчука отримали у травні.

Діти – наше майбутнє, а ті, хто виховує це майбутнє у Кременчуці, працює за копійки.

 

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися