Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 30 Липня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

«Владі в нашій країні вірити складно», - Іван Ворон, музикант, на чиї виступи ходять трьома поколіннями

18 вересня 2020

Ексклюзивне інтерв'ю.

На їхніх концертах відтворюється неповторна атмосфера арійських концертів. Якісно, ​​технічно і неймовірно емоційно - все це про виступи українського гурту «The Beast». Це кавер-гурт, який є офіційним триб'ютом «Арии» в Україні, а також створює власну музику.

Вчора ввечері, 17 вересня, рок- музиканти разом із Дніпровським симфонічним оркестром «Royal orchestra» розхитували Кременчук.

Перед концертом нам вдалося поспілкуватися з Іваном Вороном -  солістом гурту «The Beast», кращим рок-голосом України, учасником проекту «Голос країни».

- Розкажіть, будь ласка, про вашу групу «The Beast». Ви займаєтесь каверами, чи є власні твори?

- Багато чим займаємося, є багато програм, які зараз активно пропрацьовуємо. Через тиждень починаємо писати альбом і на наступний рік будем планувати тур зі своїм авторським матеріалом. У нас є багато триб’ют-проектів, а також авторський матеріал, яким ми зараз дуже активно займаємося.

- Яка ваша музика? Для кого? Про що?

Це,перш за все, класичний heavy, hard. Для кого – для всіх, хто це любить, а люблять це багато хто, як діти, так і їхні батьки, а також дідусі та бабусі.  Як правило, на концерти приходять трьома поколіннями. Музика  про все: про проблеми життєві, про любов, як і у всіх.

- Щодо  проекту на каналі «1+1» «Голос країни». Ви  прийшли з піснею гурту «Ария» «Улица роз» - чому саме ця пісня?

- По перше, такий був вибір продюсерів. По друге, пісні «Арии» - це те, що я досить добре виконую, ті пісні, які мені подобається співати, я входжу в них максимально технічно, то й таким був вибір.

- «Ария» -  це музика, на якій виросло не одне покоління, легенда. Ви заходите на легендарну територію, доповнюєте чимось своїм, чи як виконуєте?

- Ні, своє ми привносимо в своїх авторських речах, а тут ми намагаємося зробити максимально один-в-один з оригіналом.

- А ваші власні пісні чимось схожі на «Арию»? Які вони?

- Це схожий стиль. Я не можу все відкривати, тому що потім буде не цікаво. Буквально через деякий час можна буде почути наші перші сингли, вони будуть доступні на всіх  музичних формах, також на ютюбі. Тому можна буде зробити висновки і проаналізувати.

- Коли чекати від вас такого подарунку?

- Думаю, що через місяць вже сингл якийсь перший представимо світу, а там далі вже будемо дивитися.

- А тепер щодо карантину. Багато концертів відмінялося, як ви на собі відчули карантин? Що за цей період для себе відкрили нове? Що, можливо, не вдалося зробити через обмеження?

- Карантин, для мене особисто, це дуже погано  і не лише для мене, а й для всього персоналу, який обслуговує музикантів, для всіх музикантів, для всіх акторів, для всіх творчих людей – це все заморозило життя цілком. На додачу, немає можливості заробляти собі на життя, адже це єдина робота, якою всі займаються. Я думаю, що все це дуже сильно роздуто, адже можна працювати в будь-яких умовах. Якщо пам’ятає, будь-яка війна, але і музика і розваги були, адже людям це потрібно було. А тут чомусь зробили з якогось віртуального вірусу таку страшну загрозу для всіх і зовсім забули про інші хвороби, яких дуже багато і  від яких помирає набагато більше людей.

- Що ви особисто для себе відкрили в цей період? Щось нове? Нові захоплення?

- Звичайно, були моменти, коли ми займалися особистими речами. Працювали на студії, в основному. Для себе я відкрив гірку істину, що в нашій країні вірити владі дуже складно.

- В такий непростий час, що ви побажаєте своїм прихильникам і читачам Кременчуцької газети, як не впадати в паніку?

- Поменше дивитися телевізор, перш за все і слухати хорошу музику.

 

А хорошу музику кременчужанам таки подарували. Як пройшов концерт у нашому місті, читайте у матеріалі Кременчуцької газети.

Кременчук співав легендарні хіти «Арии» разом з Іваном Вороном

 

 

Тетяна Красельникова

Відео Олександра Попенка

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися