Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 27 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Вулицями рідного міста - провулок Степана Бандери, вулиці Велика та Мала набережні


27 января 2017
Замість 50-рiччя СРСР - Велика набережна

Відповідно до закону про декоммунізацію, більше ста вулиць Кременчука отримали нові назви на честь видатних діячів міста чи країни - у новому проекті згадуємо цих людей.

Степана Бандери або Осiннiй?

Найбільш скандальна заміна назви часів СРСР стосується провулка Жовтневого. Більшість членів комісії з перейменування об’єктів міського підпорядкування на підсумковому засіданні проголосували за нову назву провулку – Осінній. Цю ідею підтримали і городяни, які брали участь в он-лайн-опитуванні на сайті міськвиконкому. Не зважаючи на вищенаведені аргументи, на сесії міської ради депутати таки дали цьому провулку ім’я Степана Бандери.

Але мешканців обурило це рішення і вони виступили з проханням щодо повторного перейменування. Однак на наступному сесійному засіданні депутати не погодилися із цим. Повернулися до питання і на сесії міськради 29 листопада, коли за ініціативою   депутатів Миколи Порицького та Дениса Терещенка («Опозиційний блок») було поставлено на голосування питання про повторне перейменування провулка. Але більшість депутатів не підтримала бажання мешканців провулка і залишила йому ім’я Степана Бандери.

Велика та Мала набережні

Новi назви отримали вулиці 50-рiччя СРСР  та Комсомольська. Комiсiя з перейменування об’єктів міського підпорядкування для них запропонувала iсторичнi назви, які  депутати пiдтримали без особливих обговорень. Тепер у Кременчуці є вулиці Велика набережна та Мала набережна.

 

Влад Тимченко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться