Кременчуцька газета
Вівторок, 18 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Як мер Кременчука Малецький та його заступники "засипали" себе преміями та надбавками, аби збільшити останню зарплату 2022 року

27 січня 2023

Рейтинг зарплат VIP-чиновників Кременчука за грудень.

Кременчуцькі чиновники вищого рангу можуть собі дозволити жити на широку ногу, отримуючи лише офіційно величезні кошти. І в сумах їх зарплат ми бачимо то матеріальні допомоги на оздоровлення, то на покращення соціально-побутових умов. А ось у грудні родзинкою їх зарплати стали премії до Дня місцевого самоврядування та разові премії, що дозволило меру Кременчука Віталію Малецькому та його заступникам отримати зарплатні не нижчі за 50 тисяч гривень.

Тож які суми зарплат отримали VIP-чиновники Кременчука у грудні, читайте далі і дивуйтеся, як і ми: за що їм платять такі кошти?

Можливо, за те, що Малецький і компанія не встигли минулоріч, на відміну від інших громад, підготувати укриття в школах та дитсадках, завершити ремонт приймального відділення у лікарні "Кременчуцька", зробити утеплення у дитсадках, на що виділялись іноземні кошти...?

А може, влада Кременчука хоче понизити тариф на транспортування тепла, що призведе до пониження ціни на тепло для кременчужан?

Але повернемося до сум зарплат VIP-чиновників Кременчука за грудень, які вони, на думку багатьох кременчужан (як показало опитування на вулицях міста), зовсім не заробили.

Отож, лідером рейтингу зарплат мера Кременчука та його заступників у грудні став керманич міста Віталій Малецький.

Йому нарахували аж 85 тис 500 грн, із яких 15 тис 177 грн - оклад, 4 тис 753 грн - надбавка за вислугу років, 22 тис 785 грн - ще одна надбавка, 28 тис 838 грн премія, 6 тис 212 грн - премія до Дня місцевого самоврядування, 6 тис 212 грн - премія разова, 3 тис 551 грн - відрядження, 971 грн - індексація. Фактично на руки Віталій Малецький отримав 70 тис 482 грн.

Майже не відстає в сумі отриманої за грудень зарплати від мера і секретар міськради Юрій Гриценко. Він на другому місці нашого грудневого рейтингу з отриманими 70 тис 114 грн. Нарахували секретарю міськради в останній місяць воєнного 2022 року 87 тис 98 грн зарплатні. З них - 10 тис 431 грн - оклад, 4 тис 358 грн - надбавка за вислугу років, 15 тис 717 грн - ще одна надбавка, 18 тис 304 грн премія, 6 тис 212 грн - премія до Дня місцевого самоврядування, 6 тис 212 грн - разова премія, 25 тис 077 грн - відпускні, 786 грн - індексація.

Почесне трете місце рейтингу посіла чиновниця, яка полюбляє давати поради у Фейсбуці: як зробити кращими дороги в області, чи то  замислюється питанням відродження сіл та традицій, при тому, що в Кременчуці за напрямками її роботи купа недоробок.

Чи то не в її підпорядкуванні знаходяться школи, в яких досі не зробили укриття? Чи то не в її підпорядкуванні знаходиться перинатальний центр, де працівники невчасно отримують зарплату?  Чи то не в її підпорядкуванні знаходиться дитяча лікарня, де також постійні проблеми з виплатою зарплат? Чи то не в її порядкуванні знаходиться Центр, де мешкали у холоді (без опалення) переселенці? Зрозуміли, хто це? Це віце-мерка з гуманітарних питань Ольга Усанова.

У грудні їй нарахували аж 83 тис 846 грн, із яких 6 тис 136 грн - оклад, 1 тис 922 грн - надбавка за вислугу років, 10 тис 636 грн - ще одна надбавка, 11 тис 416 грн премія, 6 тис 212 грн - премія до Дня місцевого самоврядування, 6 тис 212 грн - премія разова, 38 тис 007 грн - відпускні, 2 тис 837 грн - відрядження, 465 грн - індексація. Фактично на руки ця чиновниця отримала 66 тис 782 грн.

Далі рейтинг мера Кременчука та його заступників у грудні виглядає так:

4 місце у віце-мерки з фінансових питань Тетяни Неіленко з її 65 тис 178 грн.

5 місце у заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Івана Москалика. Він отримав 62 тис 218 грн.

6 місце у керуючого справами міськвиконкому Руслана Шаповалова. Його зарплата "чистими" за грудень склала 58 тис 514 грн.

7 місце нашого рейтингу зайняв перший заступник мера Володимир Пелипенко, якому "чистими" виплатили 57 тис 625 грн.

8 місце посів віце-мер з питань культури та спорту Руслан Проценко, який поклав до гаманця 55 тис 492 грн.

9 місце дісталося заступнику міського голови з питань будівництва Дмитру Кравченку. За грудень "чистими" у нього було 53 тис 719 грн.

Зазначимо, що всі вищезгадані чиновники в грудні отримали по 6 тис 212 грн - премії до Дня місцевого самоврядування та 6 тис 212 грн - разових премій.

Отримані в грудні зарплати VIP-чиновників Кременчука дещо відрізняються від переможців нашого рейтингу за листопад. Тоді, наприклад, пану Малецькому  нарахували зарплату понад (!) 150 тис грнНа руки він отримав 120 тис 686 грн. 

І ще для порівняння. Ми отримали дані щодо суми зарплати мера Полтави Олександра Мамая за листопад. Як з'ясувалось, він виявився значно скромнішим за свого однопартійця від партії «За майбутнє» Віталія Малецького. У передостанній місяць 2022 року на руки О.Мамай отримав 23 тис 924,68 грн., що майже в три рази менше за пана Малецького.

Нагадаємо, Гаманці кременчуцьких чиновників до свят розбухли від десятків мінімальних зарплат: рейтинг за листопад дивує сумами

Малецькому у жовтні нарахували зарплати понад (!) 150 тис грн, при цьому матдопомоги – понад 75 тис грн. Гриценко і Пелипенко – не відстають

 

 

Олег Булашев

колаж Олександра Попенка

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися