Кременчугская газета
Четверг, 20 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Як у Середньовіччі: ходимо в темряві і по багнюці», - мешканці 101 кварталу звертаються до депутатів Кременчука

13 февраля 2018
«Як у Середньовіччі: ходимо в темряві і по багнюці», - мешканці 101 кварталу звертаються до депутатів Кременчука

У мерії повідомили, що ані освітлення, ані елементарне дорожнє покриття у даному мікрорайоні не можливі.  

Мешканці 101 кварталу звернулися до Кременчуцької газети з проханням донести до міської радите, що варто приділяти бодай якусь увагу потрібно і вулиці П.Калнишевського (колишня вул. Котовського). 

«Навіть на сайті електронних петицій створювала петицію, але віз і нині там. По вулиці неможливо пройти, освітлення немає, і дорога (можете подивитися самі на фотографіях) не дороге, а напрямок. Хоча б чимось посипали, щоб ми щодня не місили багнюку», - обурюється містянка Олена.

У листі до редакції Олена надсилає і відповідь від виконкому міськради про те, що програмою «Світло», яка спрямована на освітлення вулиць на найближчої роки, встановлення ліхтарів на даній вулиці не передбачено, оскільки там необхідно встановити шафу управління, провести кабельну та повітряні лінії, встановити світильники та опори.

Відповіли і стосовно дорожнього покриття, зауваживши, що зважаючи на складний рельєф місцевості немає технічної можливості і виконати грейдерування вулиці автогрейдером.

Звідси виникає досить цікаве питання: для кого кременчужани сплачують податки,які в тому числі йдуть і на інвестиційні програми – такі як «Світло», на які місто затрачає щорічно мільйони гривень? Та для чого жителям депутати, які не можуть організувати звичайного ремонту внутрішньоквартальних доріг?

Нагадаємо, влітку даний мікрорайон перетворювався на сміттєзвалище. 

Влада не поспішає реагувати на сміттєвий колапс на даних вулицях міста. 

Кременчуцька газета в рамках проекту «Ями на кременчуцьких тротуарах» показує комунальникам, куди ще «не дійшли їх руки». Кожен бажаючий може допомогти редакції і владі в цьому питанні. Для цього фото розбитих тротуарів надсилайте на електронну адресу редакції kremgazeta@gmail.comили ММС на телефон 067-530-87-97. Фотографія повинна бути зроблена по можливості з прив'язкою до місцевості - в місті це може бути найближчий будинок з номером або ділянку ландшафту.

Можна також виміряти ушкодження за допомогою рулетки або лінійки і зафіксувати їх на фото. У листі вкажіть свої контактні дані (П.І.Б., координати). Фотографії ми будемо групувати, і передавати в мерію. Також будемо відстежувати хід ремонтних робіт, і інформувати вас про них.

 

Аріна Алініна  

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться