Кременчуцька газета
Субота, 30 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Які зарплати поклали до гаманця у 2021 році голови ОТГ та керівники Кременчуцького району

10 лютого 2022

Перерахувавши зарплати керівників ОТГ та райадміністрацій, ми констатуємо, що деякі з них заробляють на рівні з віце-мерами Кременчука та значно перевершили суми зарплат самого Президента України Володимира Зеленського, який за минулий рік на руки отримав трохи більше 300 тис грн зарплатні.

Мер Кременчука Віталій Малецький та його заступники щомісяця отримують зарплати, розміри яких вражають. Інколи суми зарплати за місяць сягають за 100 тис грн. Наші читачі дивуються, за що він та віце-мери Кременчука отримують такі захмарні суми у той час, коли у нашому місті немає влітку гарячої води і навесні дороги розбиті, вчителів відправляють у відпустки за свій рахунок, термомодернізація дитсадків провалена, чиновників підозрюють у ряді порушень Законів, квартплата зростає швидкими темпами...

«А які суми зарплат отримують керівники об’єднаних територіальних громад у новому великому Кременчуцькому районі і чи можна дізнатися про суму зарплат Лєдніка та Колотієвського, Заводчикової та Лозовика?» – запитали нас читачі.

Аби отримати відповідь на питання наших читачів, ми направили до Автозаводської та Крюківської адміністрацій, а також до ОТГ відповідні запити щодо нарахувань та виплат їхнім керівникам за 2021 рік. Запити пішли не лише в сусідні села, а й ту ж саму Семенівку, бо нещодавно межі Кременчуцького району значно розширилися, адже до нас приєдналися тепер вже колишні Семенівський, Глобинський, Козельщинський райони. На підставі отриманих відповідей ми склали рейтинг зарплат.

Перед тим, як назвати тих, хто його очолив, зазначимо, що голови нещодавно створених ОТГ несуть відповідальність за злагоджене функціонування низки населених пунктів. Адже у складі деяких ОТГ – понад 20 сіл. Тому і тут треба вирішувати багато питань: освітлення вулиць, ремонт доріг, залучення коштів на розвиток громади і безліч інших. Окрім цього, голова ОТГ є розпорядником бюджетних коштів. Тож, зона відповідальності у нього – не менша, ніж у міських чиновників, а ось зарплати значно різняться!

І так, першу сходинку рейтингу посів керівник великої громади, до складу якої увійшли понад 20 сіл (Нова Знам’янка, Ялинці, Кривуші, Майбородівка, Недогарки, Рокитне-Донівка та інші) - голова Піщанської сільської ради Олександр Краплина.

За весь 2021 рік він поклав до кишені 736 тис 039 грн 35 коп зарплатні.

Його оклад становив від 12 до 15 тис грн щомісяця. Так, як раніше Краплина обіймав посаду голови Ялинцівської сільради, тому має чималі чиновницькі надбавки. Наприклад, за вислугу років він щомісяця отримував від 3 тис 150 до 3 тис 900 грн. Але найбільшою складовою суми його зарплати стали щомісячні премії - від 35 до 43 тис грн. У вересні та жовтні він отримував матдопомогу на оздоровлення.

Найбільшу суму зарплати він мав у жовтні, коли до всього іншого отримав відпускні та матдопомогу на оздоровлення - 119 тис 730 грн, а так у першому півріччі його зарплата була однаковою - 47 тис 545 грн щомісяця. З підвищенням мінімалки у грудні О.Краплина заробив 58 тис 865 грн.

На другому місці опинилася голова Кам’янопотоківської сільської ради Анна Самойлюк.

До очолюваної нею громади входять 11 сіл (Чечелеве, Білецьківка, Підгірне, Бурти, Маламівка та інші). За 2021 рік Самойлюк поклала до гаманця 535 тис 026 грн 05 коп. Щомісячні виплати були в межах 35-42 тис грн, з яких оклад становив 11 тис 500 грн, а з вересня - 12 тис грн. В середньому щомісяця зарплата А.Самолюк складалася з окладу, доплати за ранг (600 грн), за вислугу років (3 тис 025 – 3 тис 780 грн), надбавку за високі досягнення ( 7 тис 562 – 8 тис 190 грн), премії ( 22 тис 678 - 24 тис 570 грн).

Найбільшу зарплату вона отримала у квітні – 67 тис 962 грн. До цієї суми зокрема увійшла матеріальна допомога у розмірі 45 тис 375 грн.

Третє місце – у голови Козельщинскої сільської ради Олександра Троцького. Йому «чистими» виплатили 478 тис 806 грн.

Як відомо, Козельщинська селищна об’єднана територіальна громада утворена  4 жовтня 2017 року шляхом об’єднання Козельщинської селищної ради та Лутовинівської, Мануйлівської, Михайликівської, Пашківської, Пригарівської, Приліпської, Рибалківської, Хорішківської сільських рад Козельщинського району з адміністративним центром у селищі міського типу Козельщина. До складу громади входять також 62 села.

У відповіді на наш запит перший заступник голови селищної громади Анатолій Срібний не надав розпису, з  чого складається сума зарплат щомісяця, як просила цього редакція. Тому ми знаємо лише, те, що найбільша сума зарплати О.Троцькому була виплачена у грудні - 79 тис 469 грн, а найменша - у лютому - 29 тис 057 грн.

Далі наш рейтинг виглядає наступним чином:

4 місце - у голови Семенівської селищної ради Людмили Милашевич. Вона отримала 438 тис 748 грн. Зазначимо, що у ретингу зарплат за перше півріччя 2021 року Л.Милашевич була аж на 10 місці.

5 місце - у голови Новогалещинської селищної ради Світлани Самсонової. Їй виплатили на руки 437 тис 282 грн.

6 місце - у голови Градизької селищної ради Мирослава Носи. У 2021 році Носа отримав на руки 433  тис 320 грн

7 місце - у старости Потоківського старостинського округу Юрія Зорі, який поклав до гаманця 298 тис 497 грн.

8 місце - у сільського голови Омельницької сільської ради Андрія Пирога. Він на руки мав 267 тис 116 грн.

Ми також отримали відповідь на наш запит по зарплаті від керівника Пришибської сільської ради Валентини Городянко, але ми не включаємо її у рейтинг, тому що вона працювала на посаді не весь рік.

Зарплату В.Городянко почала отримувати лише з березня і тоді її сума склала 19 тис 268 грн. Найбільшу суму зарплати вона поклала до гаманця у листопаді - 53 тис 839 грн, бо отримала матдопомогу та відпускні. Загалом з березня по грудень 2021 року В.Городянко отримала 250 тис 143 грн зарплатні.

А скільки заробили керівники району та райадміністрації?

Не могли ми обійти увагою і зарплати керівника Кременчуцької райдержадміністрації  та райради, а також керівників Автозаводської та Крюківської адміністрацій у Кременчуці. Ми не включили їх у рейтинг, бо вони не голови громад і не всі пропрацювали повний рік.

Так, голова Кременчуцької райдержадміністрації Олег Лєднік  приступив до роботи керівника 26 березня 2021 року. За неповний 2021 рік він заробив 299 тис 603 грн. Найбільшу суму зарплати він отримав у липні - 60 тис 812 грн. Цього місяця у нього нарахована зарплата 76 тис 493 грн, з них: оклад – 11 тис 287 грн, надбавка за вислугу років – 5 тис 643 грн, надбавка за інтенсивність праці – 11 тис 287, індексація зарплати - 192 грн, відпустка – 9 тис 202 грн, грошова допомога на оздоровлення – 38 тис 880 грн.

В середньому зарплата пана Лєдніка була 31 тис грн щомісяця.

Голова Кременчуцької райради Дмитро Колотієвський сів у крісло керівника улітку 2021 року. До цього посаду обіймав Антон Самаркін, який за півроку отримав близько 216 тис грн зарплатні. Найбільшу суму зарплати у 2021 році А.Самаркін поклав у гаманець за лютий - 60 тис грн.

Д.Колотієвський з липня по грудень отримав 225 тис 570 грн. Найбільша сума його зарплати склала 54 тис у липні, а найменша - 24 тис у листопаді. Відомо, що зарплату він віддає на потреби райради.

Майже однакого за 2021 рік отримали голови Автозаводської та Крюківської райадміністрацій Кременчука - Наталія Заводчикова та Дмитро Лозовик.

Перша заробила 282 тис 972 грн, а другий - 298 тис 497 грн. В середньому щомісяця вони отримували по 19-22 тис грн.

Найбільша сума зарплати у 2021 році у Н.Заводчикової була у червні - 50 тис 152 грн, а у Д.Лозовика - 44 тис 731 грн у травні.

Перерахувавши зарплати керівників ОТГ та райадміністрацій, ми констатуємо, що деякі з них заробляють на рівні з віце-мерами Кременчука та значно перевершили суми зарплат самого Президента України Володимира Зеленського, який за минулий рік на руки отримав трохи більше 300 тис грн зарплатні.

Нагадаємо, Які зарплати отримують голови селищних рад великого Кременчуцького району

Майже 16 тис грн - середня зарплата на Полтавщині у грудні 2021 року

Яка зарплата у керівника Кременчуцької райдержадміністрації Лєдніка: до Малецького йому ще рости і рости

«Не в грошах щастя, а в їх кількості»: які зарплати поклали собі у кишеню директори кременчуцьких комунальних підприємств ЖКГ та транспорту

Життя прекрасне: стало відомо скільки за рік заробив прокурор Кременчука Лапко

Нагадаємо, Велетенські премії так і не зменшили: кременчуцькі чиновники отримали ну дуже гарненькі зарплати за листопад

Голова Кременчуцької райради та його заступники 4 місяці не отримують зарплати

 

Клим Соколов  

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися