Кременчугская газета
Четверг, 19 Июля 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Фінішний лоск нового приміщення Кременчуцького Центру адмінпослуг обійдеться в суму близько 5,5 млн гривень

8 августа 2017
Фінішний лоск нового приміщення Кременчуцького Центру адмінпослуг обійдеться в суму близько 5,5 млн гривень

Переможець тендеру до кінця 2017 року має вирубати всі дерева, облаштувати два входи з пандусами, козирками, зробити чималенький вітраж, підвести воду та теплокомунікації. Крім того мають облаштувати всю територію шляхом облаштування газону та тротуарів.

Все вказує на те, що харківське ТОВ «Будівельник» має шанси перемогти у тендері на реконструкцію будівлі «Центр надання муніципальних послуг» (досі це називали Центр надання адміністративних послуг) в Кременчуці по вул. Гагаріна, №14, запропонувавши свою ціну у розмірі 5 млн 469 тис. 810 гривень.

Єдиним конкурентом харків’ян на тендері є ТОВ «Буд – ВБР», співзасновниками якої мешканці села Омельник Кременчуцького району. Дана фірма на торгах запропонувала ціну у розмірі 5  млн 488 тис. 200 гривень.

Замовником робіт виступає Кременчуцьке міське управління капітального будівництва, яке ударними темпами проводило тендер з 20 липня. Про це повідомляється на офіційному веб-порталі публічних закупівель «Прозорро».

Станом на 8 серпня, переможець торгів офіційно ще не оголошений.

Переможець тендеру має виконати реконструкцію так, щоб гарантійний строк експлуатації об’єкта становив 10 років від дня його введення в експлуатацію.

Перелік робіт, які має бути виконано виглядає чималеньким, але серед безлічі позицій Кременчуцька газета хоче виокремити наступні.

Всю територію майбутнього ЦНАПу має зачистити від сухостійних, аварійних та фаутних дерев – у підсумку матимемо 104,9 кубометрів дров (якщо вірити даним тендерної документації).

Будівля ЦНАПу має бути гарно освітленою, чому сприятиме встановлення вітражів загальною площею 126,265 квадратних метрів.

Задля кращої відвідуваності нового закладу мають облаштувати 4 входи, 3 з яких мають бути з пандусом.

Про ліфти також не забули: встановлять 2 пійомних машини.

Саму ж територію ЦНАПу максимально адаптують під автотранспорт: переможець торгів має облаштувати нові проїзди з асфальтобетонним покриттям на 1282,6 та 934,2 квадратах.

Не забудуть й про тротуар: тротуарну плитку та бортові камені мають покласти на 482,3 та 508,3 квадратах.

Коли витрачають багато коштів на реконструкції чи новобудови гарним тоном вважається не заощаджувати на нових зелених насадженнях замість попередньо знесених старих дерев.

Озеленення території Центру надання муніципальних послуг має відбутися наступним чином:

  • на 475 квадратах мають засіяти газон,
  • замість знесених старих дерев посадять 9 нових,
  • має зявитися жива огорожа з кущів довжиною 58,8 квадратних метри.

Нагадаємо, до кінця цього року можуть відкрити відділення ЦНАПу на Молодіжному, що розташовуватиметься по вулиці Героїв України, 11а (колишня – Героїв Сталінграда).

 

Михайло Андрієнко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться