"Всіх поклали": ЗСУ зруйнували ворожу колону на метро Берестейська
Українські військові зазначили, що наразі на ділянці спокійно.
Впродовж ночі ворог активно атакував столицю. Водночас Збройним сила України вдалося не лише відбити всі атаки, але й знищити техніку ворога.
























































