Людмила Бригадиренко - мати дівчинки, яка працювала в ТЦ «Амстор» і зникла, до останнього вірить, що її дитина жива: «Ми жили мирно, строїли дома, моя дитина заміж збиралася»
«...Ми за нашу дівчинку будемо їх розривати - винних і невинних. Всі будуть получати. За всіх будемо загризати і путіну особисто готовий загризти глотку».























































