Кременчуцькі депутати отримали грамоти виконавчого комітету з нагоди Дня самоврядування
Гарна новина.
Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради нагородили депутатів з нагоди Дня самоврядування.
Цього дня грамоти отримали:
Валерій Мирошніченко (на головній фотографії, авт)
Інна Петренко
























































