Без довгих промов і з кліпом від штучного інтелекту: у ліцеї №4 «Кремінь» директорка Одерій відзвітувала про роботу за рік
Пряма мова.
Сьогодні у Кременчуцькому ліцеї №4 «Кремінь» відбулися загальні збори трудового колективу та громадськості, під час яких директорка закладу Тетяна Одерій прозвітувала про роботу ліцею за підсумками 2025–2026 навчального року.


























































