Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 1 Грудня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Патріоти Кременчука об’єдналися під звуки музики

 


5 жовтня 2015 03:00

Підтримати кременчуцьку міську організацію політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» приїхали українські поп-зірки.

 

Цими вихідними з Кременчука стартував всеукраїнський тур «Патріоти єднають країну», який відбуватиметься за підтримки «Українського об’єднання патріотів – УКРОП». У рамках туру концерти відомих вітчизняних виконавців пройдуть в більш як 40 великих та малих містах України. Мета туру – об’єднати усіх патріотично налаштованих громадян незалежно від національності, мови, віросповідання та роду занять. «Сильна та незалежна країна можлива тільки тоді, коли згуртованим та сильним буде її народ. А що єднає краще за музику, яка є універсальною мовою світу?» – кажуть організатори туру.

У Кременчуці команду патріотів презентувала кандидат у мери від Українського об’єднання українських патріотів – УКРОП Оксана Піддубна та нардеп Віталій Купрій.

«На державному рівні Українське об’єднання патріотів «Укроп» вирішило підтримати у якості кандидатів у мери та депутати молодих, енергійних, рішучих, дієвих людей. Мені дуже приємно, що у місті Кременчук кандидатом на посаду міського голови є жінка, яка відповідає всім поставленим партією критеріям. Ми підставимо плече народного депутата України, керівництва партії для того щоб здобути тут перемогу», - сказав Віталій Купрій.

Команда кременчуцьких патріотів склала присягу на вірність кременчужанам

«Разом – ми сила! Боротися одній дуже важко. Кременчужани бачили, як я була одна у полі воїн, а зараз зі мною йде ціла команда патріотів. Йти разом перемагати набагато легше. Взагалі всі питання вирішувати командою легше, ніж самій», - додала Оксана Піддубна.

Гарний настрій та дружня атмосфера, як і було обіцяно, не полишала кременчужан увесь вечір під час концерту. Драйв та свої пісні дарували кременчужанам співаки гурту «Антитіла», «Made in Ukraine» та Наталка Карпа.

Тур закінчиться 23 жовтня на головній площі країни, на майдані Незалежності , а сьогодні артисти поділилися з «Кременчугской газетой» своїми думками з приводу підтримки саме політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП».

Тарас Тополя «Антитіла»:

«Моє відношення до будь-якої політичної партії, яка сповідує національні інтереси є позитивним. Саме тому я буду підтримувати всіх лідерів, ініціаторів, волонтерів, громадських діячів для яких головним гаслом є розвиток нашої держави».

«MadeinUkraine»:

«Назва цієї партії говорить сама за себе. Ми – патріоти і підтримуємо всіх патріотів. Ми хочемо, щоб наша держава стала краще і у нас патріотів було більше, ніж «сєпарів».

Ми такі близькі з цією партією по духу, бойові, як і вони, патріотичні та молоді».

На правах реклами

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися