Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 26 Листопада 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Радикали Кременчука підтримали місцевих спортсменів-екстремалів

 


5 жовтня 2015 03:00

У Кременчуці выдбулися змагання «Екстрім Кремінь».

 

Видовищні змагання з різних екстремальних видів спорту пройшли цими вихідними у Кременчуці на площі Незалежності.

Сотні спортсменів зібралися у центрі міста, аби привернути увагу громади до своїх проблем та показати свою майстерність.

Небайдужими до проблем спортивної молоді виявилися  представники Радикальної партії Олега Ляшко та особисто кандидат від цієї політичної сили на посаду мера Дмитро Кавунник.

«Обладнання для тренування застаріле. Крім того, багато людей не сприймають такі заняття та заважають тренуванням. Про наших хлопців, які займаються трикінгом,  знають у світі, вони успішно виступають в Китаї, а от у Кременчуці чомусь такий вид спорту не надто популярний », - говорить Каріна Воронова, організатор змагань.

«Насамперед, нам дуже хотілося б познайомити кременчужан з вуличним спортом, та звернути їх увагу на проблеми молоді. Якщо молоді не дати можливості розвиватися в спорті, то вона може обрати шлях занепаду та деградації. Команда Радикальної партії Олега Ляшка у Кременчуці - це молоді та енергійні люди, які хочуть, можуть та будуть працювати задля розвитку нашого міста", - сказав кандидат на посаду мера від Радикальной партії Олега Ляшко Дмитро Кавунник, підсумовуючи день проведення змагань.

На правах реклами

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися