Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 28 Листопада 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

У Кременчуці триває акція «Здоровий Кременчук»

 


15 жовтня 2015 03:00

Захід проводиться під егідою міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

 

Кременчужани можуть безкоштовно виміряти артеріальний тиск в рамках акції «Здоровий Кременчук». Дана акція проходить за підтримки міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» та кандидата на посаду міського голови Оксани Піддубної.

Розпочалась акція 13 жовтня. Спеціальні намети розміщено у людних місцях, щоб якомога більше людей змогли перевірити свої показники тиску. Загалом же у місті діє чотири такі точки  - у центрі міста (в районі Центрального ринку), на Молодіжному (в районі зупинки «Аврора»), на вулиці Московській та у Крюкові (в районі ринків).  Саме за цими адресами усі бажаючі можуть безкоштовно виміряти тиск та отримати відповідні рекомендації.

Акція «Здоровий Кременчук», що була ініційована «укропівцями», спрямована на профілактику гіпертонії та попередження захворювань серця та судин. Громадяни можуть навіть не підозрювати про те, що мають якісь проблеми із тиском,  а такі профілактичні заходи допоможуть вчасно виявити негаразди та зберегти здоров’я. Можливо ця проста процедура змусить когось вчасно звернутися до лікаря, а в когось з’явиться мотивація для обрання здорового способу життя. Отже, ще одна мета акції «Здоровий Кременчук» - це формування  у городян установки на здоровий спосіб життя та відмову від шкідливих звичок.

На правах реклами

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися