Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 13 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі радикали на Тарифному майдані

 


22 октября 2015 03:00

«Ми не маємо платити гроші, які крадуть потім олігархи!».

 

Голова Кременчуцького осередку Радикальної партії Олега Ляшка Дмитро Кавунник разом з заступниками Володимиром Савченком та Сергієм Корнацьким зараз у Києві відстоюють права людей на доступні тарифи на комунальні послуги: «Ми готові мерзнути, щоб мільйони людей могли зігрітися. Бо з такими тарифами, які пропонує влада, людям нічим буде їх оплачувати. І в холоді вони проклинатимуть владу... Але того не буде, якщо ви підтримаєте»!

Радикальна партія розпочала у Києві, біля Кабінету Міністрів безстрокову акцію під назвою «Тарифний Майдан». Мета акції – в радикальний спосіб донести до наскрізь корумпованої влади, що українців не влаштовують нинішні тарифи на комунальні послуги.

«Тільки разом ми змусимо владу знизити тарифи», – звернувся Олег Ляшко до людей, які прийшли під Кабмін підтримати акцію. Лідер радикалів закликав людей вдягатись тепло, брати із собою буржуйки, адже стояти планують довго.

Як відомо, раніше лідер радикалів Олег Ляшко ініціював проведення позачергового засідання Верховної Ради щодо зниження захмарних тарифів, що стали непосильним тягарем для українців.

«Парламент мусить першочергово розглянути питання скасування 70%  рентної плати на видобуток природного газу, що є однією зі складових у тарифах, а також збільшити обсяг пільгового газу для населення», - сказав Лідер Радикалів на мітингу.

Окрім того, Ляшко закликав ліквідувати компанію «Нафтогаз Україна», як корупційну посередницьку структуру, на утримання якої з бюджету витрачаються сотні мільярдів гривень.

«Існуючі тарифи на комунальні послуги – це справжній геноцид українців. Годі терпіти», - зазначив Ляшко у своїй промові.

«Ми вимагаємо використовувати у житлово-комунальній сфері виключно газ українського видобутку, який дешевше російського у кілька разів», - заявив людям на мітингу Ляшко. Лідер Радикальної партії переконаний – це дозволить знизити тарифи мінімум утричі. А поки  він закликає всіх людей підтримати «Тарифний Майдан»: «Ми не маємо платити гроші, які крадуть потім олігархи!», - заявив Ляшко.

На правах рекламы

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться