Кременчугская газета
Вторник, 22 Января 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кто стал депутатом областного совета

 


30 октября 2015 02:00

Кременчуг в облсовете будет представлен девятью депутатами.

 

Сегодня председатель Полтавской областной избирательной комиссии Людмила Сердюк на заседании комиссии официально обнародовала протокол результатов выборов депутатов Полтавского облсовета в многомандатном избирательном округе».

В облсовета избрано 84 депутата от 10 партий.

Аграрна партія України

1. Скочко Віктор Миколайович, 31.10.1959 р.н ТОВ АФ «ім. Довженка», Генеральний директор, місце проживання: Полтавська обл., Шишацький р-н.

2. Жилін Сергій Вікторович,  29.08.1964 р.н. ТОВ АФ «ім.Довженка», Операційний директор, місце проживання: Полтавська обл, Шишацький р-н, смт.Шишаки,

3. Кибка Анатолій Анатолійович , 17.07.1973 р.н.,  ТОВ «АПК Докучаєвські чорноземи», Генеральний директор, місце проживання: Полтавська обл., м. Карлівка

4. Ківшик Олександр Петрович,  26.10.1969  р. н., ПАТ «Полтавський облагропостач», Голова правління, місце проживання: м. Полтава

5. Коваленко Олександр Андрійович,  23.06.1970 р. н. ТОВ АФ «Добробут», Генеральний директор, місце проживання: Полтавська обл., Козельщинський район, смт.Козельщина

6. Коросташов Олександр Григорович, 22.01.1942 р.н. СВК «Батьківщина», Голова правління, місце проживання: Полтавська обл., Котелевський р- н, смт.Котельва

7. Куцовол Володимир Миколайович, 29.12.1973 р.н. ТОВ «Агріс», Директор, місце проживання: Полтавська обл., смт.Семенівка,

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

1. Ворона Петро Васильович, 06.08.1967 р.н. Полтавська обласна рада, Голова, місце проживання: Полтавська область, Полтавський район, с.Щербані

2. Біленький Олександр Юрійович,  03.06.1974 р.н. ТОВ «СПІКО», Виконавчий директор, місце проживання: Полтавська область, смт. Решетилівка

3. Кабачок Віталій Іванович, 16.05.1972 р.н . ПП «Граніт Агро», Виконавчий директор, місце проживання: Полтавська область, Глобинський район, с. Гриньки

4. Капленко Валерій Ілліч, 28.09.1953 р.н., Сільськогосподарське ТОВ «Воскобійники», Генеральний директор, місце проживання: Полтавська область, с. Воскобійники

5. Коваленко Геннадій Борисович, 09.10.1965 р.н. ТОВ «ТВК КРАЙТ», Директор, місце проживання: Полтавська область, м. Полтава

6. Мінязев Вячеслав Данилович, 05.11.1970 р.н., Благодійний фонд ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», Директор, місце проживання: Полтавська область, м. Комсомольск

7. Мухтаров Фахраддін Аладдін-Огли, 01.04.1965 р.н. Сільськогосподарський виробничий комплекс «Андріївський» та сільськогосподарський виробничий комплекс «Багачанський» та, Співвласник та член наглядової ради, місце проживання: Дніпропетровська область, Царичанський район, с. Преображенка

8. Пісоцький Андрій Анатолійович , 07.02.1976 р.н., Полтавська обласна державна адміністрація, Перший заступник голови, місце проживання: Полтавська область, м. Полтава

9. Спатар Дмитро Миколайович, 07.09.1974 р.н. ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», Заступник голови правління з комерційних питань, місце проживання: м. Київ

10. Стасовський Василь Іванович,  06.11.1957 р.н. ТОВ «Бапришівська зернова компанія», Регіональний директор, місце проживання: Полтавська область, Чернухінський район, с. Вороньки

11. Степаненко Ірина Вікторівна, 17.12.1975 р.н., ПП «Альфа-Капітал», Публічне акціонерне товариство «Альфа-Капітал», Товариство з обмеженою відповідальністю «Агрофірма Куліково», Фінансовий директор, заступник директора, місце проживання: Полтавська область, м. Полтава

12. Сухань Олександр Якович, 08.07.1957  р.н.,  АТ «Гадяцьке бурякогосподарство», Голова наглядової ради, місце проживання: Полтавська область, Гадяцький район, с. Мартинівка

13. Тимоха Юрій Олександрович, 12.04.1976  р.н. ПП «Ланнівський цукровий завод», Перший заступник генерального директора, місце проживання: Полтавська область, Карлівський район, с. Ланна.

14. Товстий Роман Іванович, 18.06.1979 р.н. Полтавська обласна державна адміністрація, Заступник голови, місце проживання: Полтавська область, м. Полтава

15. Трухін Олександр Міколайович, 10.11.1986 р.н.  ПАТ «Полтаварибгосп», Директор, місце проживання: Дніпропетровська область, м.Дніпропетровськ

Відродження

1.  Кулініч Олег Іванович, 25.11.1966 р.н., Верховна Рада України, Народний депутат України, місце проживання: Полтавська обл., Зіньківський р-н, м. Зіньків

3. Бондар Микола Митрофанович, 07.04.1966 р.н., СВК «Токарі», Голова, місце проживання: Полтавська обл., Лохвицький р-н, с. Токарі

4. Несен Валентин Володимирович, 26.07.1972 р.н., СТОВ «АФ «Оржицька», Директор, місце проживання: Полтавська обл., Оржицький р-н, селище Оржиця

5. Овчаренко Людмила Миколаївна, 31.08.1970 р.н., Державна спеціалізована художня школа — інтернат І-ІІІ ст. «Колегіум мистецтв в Опішні ім. В. Кричевського», Директор, місце проживання: Полтавська обл.,Зіньківський р-н, селище Опішня

6. Путря Олександр Олексійович, 03.09.1951 р. н., пенсіонер, місце проживання: Полтавська обл., м. Зіньків

7. Цибенко Володимир Григорович,  15.03.1969 р.н., ДП «ДГ ім. Декабристів», Директор, місце проживання: Полтавська обл., Миргородський р-н, с. Декабристів

ВО «Батьківщина»

1. Богдан Руслан Дмитрович, 28.01.1972 р.н., Верховна Рада України, Помічник народного депутата України, місце проживання: м. Київ

2. Бобиль Володимир Валерійович, 21.08.1970  р.н., ТОВ «Коновалівське», Директор, місце проживання: Полтавська обл., Машівський р-н, с. Селещина

3. Горжій Ігор Григорович, 12.04.1967 р.н., тимчасово не працює, місце проживання: м. Полтава

4. Лебедин Юрій Якович, 11.05.1960 р.н. ТОВ «Чиста криниця», Голова Ради засновників, місце проживання: Полтавська обл.., Новосанжарський р-н, с. Драбинівка

5. Мартиненко Віктор Петрович, 10.03.1968 р.н., Чутівська селищна рада, Заступник голови, місце проживання: Полтавська обл., Чутівський р-н

6. Мацько Ніна Костянтинівна , 05.01.1954 р.н., Приватна агрофірма «Агроінвест», Інженер-землевпорядник, місце проживання: Полтавська обл., Великобагачанський р-н, с. Мостовівшина

7. Міщенко Михайло Іванович, 19.11.1952 р.н., ПАТ «Хорольський механічний завод», Директор, місце проживання: Полтавська обл., м. Хорол

8. Сімонов Андрій Вікторович, 13.11.1981 р.н., Приватний підприємець, місце проживання: Полтавська область, м. Пирятин

9. Сірик Ігор Володимирович, 24.03.1969 р.н.,  ПАТ «Новос», Голова спостережної ради, місце проживання: Полтавська обл.., м. Полтава

10. Супрун Геннадій Іванович, 01.01.1971 р.н., Новосанжарська районна рада, Голова, місце проживання: Полтавська обл., Новосанжарський р-н, с. Руденківка

11. Сухопар Лариса Іванівна, 06.09.1968  р.н., Полтавська обласна психіатрична лікарня № 2 «Снітино», Головний лікар, місце проживання: Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Снітино

12. Холод Євгеній Миколайович,20.04.1964  р.н., ТОВ «Кременчуцька торгова гільдія», Генеральний директор, місце проживання: Полтавська обл., м. Кременчук

13. Яненко Анатолій Іванович, 26.03.1970 р.н., Круподеринська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, Головний лікар, місце проживання: Полтавська обл., Оржицький р-н, с. Круподеринці

ВО «Свобода»

1. Ханко Анатолій Миколайович, 21.01.1982 р.н., тимчасово не працює, місце проживання: Полтавська обл., Решетилівський р-н, с-ще

2. Бублик Олександр Васильович, 08.07.1980 р.н.,  Ковалівська сільська рада Полтавського району Полтавської області, Ковалівський сільський голова, місце проживання: Полтавська обл.,Полтавський р-н, с. Ковалівка

4. Близнюк Іван Федорович, 05.05.1958 р.н,  ПАТ «Велика Круча», Менеджер, місце проживання: Полтавська обл..,Пирятинський р-н., с. Велика Круча

5. Костенко Юлія Миколаївна, 16.05.1984 р.н., тимчасово не працює, місце проживання: Полтавська обл., Зіньківський р-н, с-ще Опішня

6. Шевчук Сергій Миколайович, 02.07.1983 р.н.,  Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка, Доцент кафедри географії і краєзнавства, місце проживання: Полтавська обл., м. Полтава

7. Федорченко Алла Сергіївна, 06.11.1988 р.н., тимчасово не працює, місце проживання: м. Київ

8 . Щуров Віктор Степанович,  27.12.1958 р.н., СФГ Щуров В.С., Голова, місце проживання: Полтавська обл., Лохвицький р-н, м. Лохвиця

Опозиційний блок

1. Сазонов Олег Юрійович,  20.08.1973 р.н.,  ТОВ «РБК „Кремремпуть“, Генеральний директор», місце проживання: Полтавська обл., м. Кременчук

2. Алексюк Олександр Леонідович,  31.07.1953  р.н., пенсіонер, місце проживання: Полтавська обл., м. Кременчук

3. Вінник Юлія Сергіївна, 27.07.1986 р.н., тимчасово не працює, місце проживання: Полтавська обл.. м. Кременчук

4. Гамза Сергій Іванович, 31.01.1954 р. н., ТОВ «Підприємство «Захист прав інвалідів», Комерційний директор, місце проживання: Полтавська обл., місто Кременчук

5. Говоренко Володимир Олександрович, 03.05.1970 р.н., Приватний підприємець, місце проживання: Полтавська область,м. Комсомольськ

6.  Півень Дмитро Юрійович, 28.04.1980 р.н. ТОВ Компанія «Тіко ЛТД Ко», Директор, місце проживання: Полтавська область, м. Комсомольськ

Партія простих людей Сергія Капліна

1. Прядко Валерій Григорович,  05.08.1975 р.н.,  ТОВ «Фармпланета», Директор, місце проживання: м. Полтава

2. Бугаєць Олександр Сергійович, 06.05.1982 р.н., ТОВ "ВК"Біопрепарат«, Фінансовий директор, місце проживання: Полтавська обл. Глобинський р-н м. Глобине

3. Жук Микола Григорович, 02.01.1939   р.н., пенсіонер, місце проживання: Полтавська обл.,Кобеляцький район, с.Жуки

4. Жук Сергій Миколайович, 08.12.1959 р.н., ТОВ «Громада-Агро», Генеральний директор, місце проживання: Полтавська обл., Кобеляцький р-н, с. Жуки

5. Кірпосенко Костянтин Олегович, 29.08.1968 р.н., Миргодська міська рада, Секретар, місце проживання: Полтавська область, м. Миргород

6. Парасочка Сергій Олексійович, 27.05.1951 р.н., ПП «НВЦ Теплокомплект», Директор, місце проживання: м. Полтава

7. Первак Микола Михайлович, 15.05.1951 р.н., Обласна профспілка працівників автомобільного транспорту та дороднього господарства, Голова, місце проживання: м. Полтава

8. Рябокінь Марина Анатоліївна, 25.08.1973 р.н., Чутівська ЦРЛ, Лікар, місце проживання: Полтавська обл.., Чутівський район, смт. Чутове

Рідне Місто

1. Удовіченко Олександр Васильович, 18.08.1957 р.н., ТОВ «Промінь-Приват», Голова спостережної ради, місце проживання: Полтавська область, Полтавський район, с. Розсошенці

2. Андрієнко Микола Іванович, 04.03.1954 р.н., Багатофункціональний сільськогосподарський кооператив «Радянський», голова кооперативу, місце проживання: Полтавська область, Кобеляцький район с. Радянське

3. Гаркавенко Олександр Михайлович, 03.04.1965 р.н.,  Пирятинська ЦРЛ, головний лікар, місце проживання: Полтавська область м Пирятин

4. Горб Микола Миколайович, 12.02.1974 р.н., Селянське (фермерське) господарство «Світанок», директор, місце проживання: Полтавська область, Оржицький район, с. Заріг

5. Попельнюх Анатолій Федорович, 23.05.1955 р.н. ТОВ НВП «Нафтогазсервіс», директор, місце проживання: Полтавська область м. Гадяч

6. Порохня Олексій Іванович, 02.04.1961 р.н., фізична особа -підприємець, місце проживання: Полтавська область, Чутівський район, с. Первозванівка

УКРОП

1.  Соловей Сергій Андрійович, 05.06.1966 р.н.,  Полтавська обласна регіональна парторганізація політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП», Голова, місце проживання: Полтавська область, Полтавський район,с. Тахтаулове

2. Авраменко Інна Леонідівна, 24.06.1976 р.н.,  Фізична особа-підприємець, місце проживання: Полтавська область, м. Глобине

3. Барчук Володимир Олексійович, 22.11.1976 р.н.,  Центр з надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, з обслуговування м. Кременчук та Кременчуцького р-ну УДАІ УМВС України в Полтавській області, Виконуючий обов’язки начальника, місце проживання: Полтавська область, м. Комсомольськ

4. Крутько Валентина Петрівна,   06.08.1970 р.н., Державний навчальний заклад «Кременчуцький професійний ліцей нафтопереробної промисловості», Директор, місце проживання: Полтавська область, м. Кременчук

5. Макаруша Наталія Миколаївна, 15.10.1976 р.н., ПАТ «Полтаваобленерго» філія Кременчуцької ТЕЦ, Начальник групи капітального будівництва, місце проживання: Полтавська область, м. Кременчук

6. Сидоренко Іван Іванович, 06.05.1965 р.н., ТОВ «Приват-Агро-Альянс», Директор, місце проживання: Полтавська область, Машівський район, с. Михайлівка

7. Хоменко Василь Петрович, 10.06.1959 р.н. ПАТ «Укртатнафта», Голова профспілкового комітету, місце проживання: Полтавська область, м. Кременчук

8. Чечель Валерій Юрійович, 02.04.1973 р.н., Велико-Кохнівська філія «ПАТ «Полтаваобленерго», Начальник, місце проживання: Полтавська область, м. Кременчук

Радикальна партія Олега Ляшка

1.Калюжний Валерій Володимирович,  10.07.1973   р.н.,  ТОВ «Полтава водопровід», Директор, місце проживання: м.Полтава

2. Василенко Мирослава Миколаївна, 08.06.1971  р.н., Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер, Лікар онколог, місце проживання: м.Полтава

3. Гайдабура Світлана Борисівна, 19.02.1959  р.н., пенсіонер, місце проживання: Полтавська обл., м.Гадяч

4. Ляшко Руслан Віталійович, 11.06.1975  р.н.,  Фізична особа - підприємець, виробницво хлібобулочних виробів, Фізична особа підприємець, місце проживання: Полтавська обл., м. Лубни

5. Мостовенко Владислав Володимирович, 07.08.1983  р.н., Лубенська РО УТМР, Голова РО УТМР, місце проживання: Полтавська обл., м.Лубни

6. Рогов Руслан Миколайович, 08.06.1968 р.н.,  Фізична особа-підприємець, обробка граніту, Фізична особа підприємець, місце проживання: м.Полтава

7. Сиченко Олександр Володимирович, 06.06.1952  р.н., Лубенська комунальна центральна міська лікарня, Заступник головного лікаря, місце проживання: Полтавська обл., м.Лубни

8. Шимка Микола Федорович, 08.10.1938  р.н., Гребінківська ЦРЛ, Заступник головного лікаря, місце проживання: Полтавська обл., м.Гребінка

 

Автор: 
Ирина Минина

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться