Кременчуцька газета
Четверг, 13 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Куда сдавать ядовитые бытовые отходы в Кременчуге


26 травня 2016 03:00
Куда сдавать ядовитые бытовые отходы в Кременчуге

На принятие во временное хранение отработанных батареек, старых телевизоров и мониторов – лицензии у КАТП 1628 не имеется.

 

Городской глава Кременчуга Виталий Малецкий ответил на петицию кременчужан «Открыть в городе пункты по приему бытовых отходов ядовитых для окружающей среды от населения».

Автор петиции Подзоров Виталий Александрович, аргументировал свое предложение желанием жить в чистом городе:

«Багато мешканців міста задаються питанням куди подіти відпрацьовані батарейки, ртутні термометри, старі телевізори, монітори. На жаль в місті не має інформації куди це слід дівати, всім хочеться жити в чистому місті та пити чисту воду, пропоную створити пункти приймання таких відходів», - отметил Виталий Подозров.

В ответе на петицию за подписью мэра Виталий Малецкого говориться о том, что профильное предприятие Кременчуга КАТП-1628 имеет лицензию, на основании которой занимается приемом на временное хранение ртутных ламп и отработанных ртутных термометров. А на принятие во временное хранение отработанных батареек, старых телевизоров и мониторов – лицензии у предприятия не имеется.

«Для її (лицензии – ред.) отримання у Кременчуцького КАТП 1628 на даний час не має відповідної матеріально-технічної бази, що буде відповідати ліцензійним вимогам (згідно наказу № 433 Міністерства екології та природних ресурсів України від 04.11.2011 року), а саме: відсутність спеціально обладнаних місць для тимчасового зберігання відходів першого класу небезпеки.

Наразі, Кременчуцьке КАТП 1628 спільно з представниками Європейського інвестиційного банку вивчає європейський досвід поводження з аналогічними відходами, в тому числі: розглядає можливість організації відповідних пунктів прийому в м. Кременчуці (інвестиційний проект)»,- говорится в ответе на петицию.

Ранее сообщалось, что электронная петиция о демонтаже, как сказано, «памятника вандалам», собрала необходимую поддержку. И теперь городскому исполнительному комитету в главе с мэром Виталием Малецким придется давать официальный ответ на  требование кременчужан. 

Автор: 
Ирина Минина

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися