Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 15 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Поінформований - значить озброєний

 


24 липня 2016 03:00
Поінформований - значить озброєний

Ніхто з нас не застрахований від злочинців і шахраїв, які «чекають» на свою жертву як на вулиці, так і в глобальній мережі Інтернет. Поліцейська статистика свідчить про зростання повідомлень щодо кримінальних правопорушень та інших протизаконних дій.

 

Напевно, кожен із нас вважає, що ось він уже точно не піймається на гачок злочинців або шахраїв. Однак, озирнувшись, ви напевно побачите поруч пару-трійку людей, які думали так само, як і ви, але, на жаль, стали фігурантами статистики Кременчуцької поліції. А дані ці аж ніяк не втішні. За інформацією, яку редакції надала прес-офіцер Кременчуцької поліції Анна Васенко, за минулі 6 місяців поточного року на території, яку обслуговують правоохоронці, кількість повідомлень про кримінальні правопорушення та інші дії склала 30 584, що на 10 208 більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Згідно зі статистикою, за І півріччя 2016-го до Єдиного реєстру досудових розслідувань занесені 5 209 кримінальних правопорушень, що на 408 більше, ніж у І півріччі 2015-го. Число тяжких та особливо тяжких правопорушень зросло з 1 046 до 1 188 відповідно.

Хоча і всього на одну одиницю, але таки побільшало випадків умисних тяжких тілесних ушкоджень.

Щодо фактів навмисного вбивства, то їх кількість порівняно з шістьма місяцями минулого року скоротилася на 3 та становить 6.

«Чемпіоном» зростання стали крадіжки. За звітний період поточного року їх зареєстровано 2 386. Натомість 2015 року - 1968. Однак квартирних крадіжок зафіксовано менше: 167 проти 177-ти фактів.

При цьому відзначається зниження майнових злочинів, пов'язаних із розбоєм і пограбуванням.

Правоохоронці констатують факт збільшення незаконного поводження зі зброєю. Із незаконного обігу вилучено 7 ножів, 2 револьвери, 3 гранати, 510 патронів, 3 стартових пістолети, та пневматичний пістолет, обріз, сюрікен та незареєстрована мисливська рушниця, пістолет Макарова, пістолет марки «Сталкер», 4 кастети, гумовий кійок.

За даними поліцейських «рекордсменом» зі зниження показників стали злочини в сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів. Кількість таких скоротилася з 157-ми (в І кварталі 2015 року) до 79-ти (в І кварталі 2016-го).

Крім цього, зменшилася кількість фактів незаконного заволодіння транспортними засобами. Якщо в І кварталі 2016 року було зареєстровано 77 фактів, то за минулі півроку поточного - 77.

Поменшало і  злочинів економічної спрямованості.

Щодо розкриття злочинів, то поліцейська статистика свідчить про розкриття усіх злодіянь, пов'язаних із умисними вбивствами, скоєними поточного року. Однак один такий, за ст. 115 (навмисне вбивство), вчинений на території Кременчуцького району в І півріччі минулого року, залишається нерозкритим.

Щодо розкриття злочинів, пов'язаних із умисним тяжким тілесним ушкодженням, то поточного року 4 з 14-ти злочинів розкрито.

Невтішна статистика

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися