Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 29 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Депутаты райсовета «запрограммируют» себя на решения разнообразных вопросов

 


22 июля 2016 03:00
Депутаты райсовета «запрограммируют» себя на решения разнообразных вопросов

На очередной сессии будут рассмотрены 15 пленарных вопросов, среди которых шесть программ развития.

 

27 июля в помещении Кременчугского районного совета (г. Кременчуг, ул. Соборная, 14/23) состоится заседание седьмой сессии, на котором депутаты райсовета должны утвердить ряд районных программ.

Будут рассмотрены 15 пленарных вопросов, среди которых шесть программ развития. В частности, обеспечение жильем, поддержка семьи и молодёжи, компенсация затрат на перевозку льготников, образование.

На повестку дня выносятся вопросы:

1. Про  Програму  розвитку  та  підтримки аграрного комплексу Кременчуцького району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.

 2. Про комплексну районну Програму забезпечення   житлом   дітей   –   сиріт,  дітей,   позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2019 роки.

3. Про внесення   змін  до  районної  комплексної  цільової  Програми підтримки  сім’ї та молоді Кременчуцького району на 2015 - 2016 роки.

4. Про затвердження Програми відшкодування втрат за перевезення пільгових  категорій населення Кременчуцького району приміським автомобільним транспортом на 2016 рік.

5. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013 - 2020 роки.

6. Про внесення змін та доповнень до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2012 – 2016 роки».

7. Про внесення змін до районної Програми кредитування індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2012 – 2016 роки на території Кременчуцького району.

8. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.

9. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року.

10. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.

11. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у І півріччі 2016 року.

12. Про  стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів Національної поліції  на території Кременчуцького району в І півріччі 2016 року.

13. Про  реорганізацію  фельдшерсько   –   акушерського  пункту    села  Ялинці  в    амбулаторію загальної  практики – сімейної медицини.

14. Про затвердження списку присяжних Кременчуцького районного суду Полтавської області.

15. Різне.

Автор: 
Влад Тимченко

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться