Кременчуцька газета
Субота, 25 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

На Полтавщине собираются удивить борщом с секретным ингредиентом


8 серпня 2016 03:00
На Полтавщине собираются удивить борщом с секретным ингредиентом

В Опошне состоится квест-фестиваль народной кухни.

 

Гастрономический квест-фестиваль народной кухни "Борщик в глиняному горщику" состоится на Полтавщине – в селе Опошня 13 августа.

Место проведения – ЭкоАгроСадибка салон-студия «Лялина Светлица», ул. Партизанская, 19.

Как сообщается на сайте «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні», в программе запланированы кулинарные соревнования. Участницы приготовят около сорока разновидностей борща. В том числе борщ с клубникой, борщ с грушами, борщ с рыбой и борщ с секретным ингредиентом. Все это смогут продегустировать гости фестиваля. В меню предусмотрены и другие народные блюда: кулиш, галушки, вареники, перепички и не только.

В рамках фестиваля участники проведут этно-реконструкцию народной свадьбы на Полтавщине, покажут обряд выпекания свадебного каравая, а также презентуют новый вид хлебной закваски.

Програма заходу

10.00 – урочисте відкриття Третього міжнародного гастрономічного народного фестивалю-квесту «Борщик у глиняному горщику – 2016».

10.30  – презентація хлібної закваски від Любові Григорівни Мовчан (Котельва, Полтавщина), члена клубу органічне землеробство, майстрині із виготовлення бездріжджового ХЛІБА.

12.00 – майстер-клас від призера конкурсу «Волонтер року 2013» у номінації «Мистецтво та культура» Вчителя Віри Андріївни Аннусової (Царичанка, Дніпропетровська область) із організації особливого святково-обрядового дійства «СПАСОВА БОРОДА» - навчимося її скрутити, завити- прикрасити,  проведемо обряд «розчісування» та «відмивання» Спасової бороди від меду. Оберемо дівоньку-маківоньку, молодицю-жартівницю, ласуватимемо шуликами по-опішнянськи, співатимемо пісень про криницю, мак, городину та проведемо обрядові дії з маком, квітами та водою.

13.00 – 15.00 – презентація борщів учасницями, ДЕГУСТАЦІЯ БОРЩІВ

16.00 - оголошення переможців, вручення призів, підведення підсумків Фестивалю-Квесту   

10.00 – 20.00 – майстер-класи.

Автор: 
Ирина Минина

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися