Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 1 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Олег Ляшко та кременчуцькі депутати відвідали Сорочинський ярмарок

 


22 серпня 2016 03:00

Національний Сорочинський ярмарок вже традиційно пройшов в селі Великі Сорочинці.

 

Національний Сорочинський ярмарок вже традиційно пройшов в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, на батьківщині Миколи Гоголя. І також за традицією ярмарок відвідали депутати Кременчуцької міської ради від Радикальної партії на чолі з лідером Олегом Ляшком.

Разом з народним депутатом Дмитро Кавунник, Валентин Курченко-Гай та Тетяна Сідерка поспілкувалися з усіма охочими, покуштували представлені смаколики та вислухали проблеми сільгоспвиробників. Найбільше народних обранців турбує, що у людей недостатньо грошей, щоб придбати гарні, якісні та смачні українські товари.  

«Сорочинський ярмарок – це свято. Але соціально - економічна політика нашої влади позбавляє людей можливості заробляти», - зазначив Ляшко. Нардеп переконаний, що у першу чергу потрібно добиватися покращення умов для селян.

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко поспілкувався із виробниками меду на Сорочинському ярмарку. Нардеп придбав баночку меду та розповів громаді про ініціативи фракції для поліпшення становища бджолярів. 

"Україна зараз виробляє десь 75 тисяч тонн меду на рік. З них ми продаємо до ЄС десь 40 тисяч тонн. Але без мита згідно угоди про Зону вільної торгівлі ми можемо завезти усього 5 тисяч тонн, а на решту - високе мито, тому наш мед значно дорожчий. Ми зараз добиваємось збільшення квот на ввіз без мита для нашої сільськогосподарської продукції. Бо те, що є зараз, це мізер", - розповів Ляшко. 

Політик зазначив, що українці в першу чергу повинні споживати вітчизняні товари, а не закордонні.

Також Олег Ляшко придбав собі рушник ручної роботи із деревом життя: "Хто б що не робив, а українське дерево не зламати". 

Також радикали познайомились з донецькою переселенкою, яка торгувала свічками ручної роботи. Олег Ляшко придбав у жінки свічку, яка попросила у нардепа забрати її рідний Донбас назад до України.  

Народного депутата просто не хотіли відпускати з ярмарку. Люди фотографувались з Лідером та обіймали його. Справжня НАРОДНА любов! 

Також на Сорочинському ярмарку працювали члени Радикальної партії, роздаючи людям цікаві інформаційні матеріали.  

Олег Ляшко зазначив, що "Кожного разу, як приїжджаю на Полтавщину - тут світить сонце. Це тому, що люди тут світлі і дівчата найгарніші". 

Народний депутат Олег Ляшко став на коліна перед сорочинською вчителькою. Жінка, на жаль, є інвалідом.  

Вчителька розповіла політику про непрості умови, в яких доводиться виживати українським пенсіонерам, а також попросила його передати привіт колегам - депутатам і президенту Петру Порошенку, які, за її словами, "тільки про свої кишені думають".

Порадували молоді прихильниці Олега Ляшка та Радикальної партії. Дівчатка, які приїхали з міста Карлівка, Полтавської області були раді приїзду Лідера, як і всі відвідувачі заходу. Побачивши, як радикали спілкуються з людьми та роздають інформаційні матеріали на заході, прихильниці з великим задоволенням приєднались до активістів.  

Цього року Сорочинський ярмарок пройшов дуже позитивно, за всіма українськими традиціями. Ярмарок присвячувався 25-й річниці Незалежності України і пройшов під гаслом «Розквітає ярмарок – квітне Україна!».

 

Автор: 
Вікторія Балєва
На правах реклами

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися