Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 17 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Лесь Подерв’янський «обклав матом» повну залу кременчужан

 


9 жовтня 2016 03:00

До Кременчука завітав патріарх гострого українського слівця.

 

Дощового суботнього вечора у концертній залі Палацу культури «Кредмаш» зібралося чимало люду. Кременчужани прийшли, аби послухати твори, які, напевно, кожен із присутніх свого часу читав потай від батьків або дітей.

Свої, без перебільшення, легендарні та розібрані на цитати твори читав у суботу ввечері сам автор – Лесь Подерв’янський.

Свій виступ автор почав з патріотичного привітання «Слава Україні!», на що почув прогнозовану відповідь «Героям – слава!» і почав читати. Читати у буквальному значенні цього слова, просто з книжки, але у мікрофон.

Зал реготав та вимагав «Гамлєта». Щоб дочекатися знаменитого «купатися чи не купатися» варто було послухати п’єси «Діана», «Нірвана», «Остановісь, мгновєнье, ти прекрасно», «Васіліса Єгорівна та мужики», а потім були ще «Кацапи» і тільки майже під за навіс автор прочитав «Гамлєта» та «Данко».

Попрощався автор так само лаконічно, як і привітався, щоправда зізнавшись кременчужанам у любові до міста.

По завершенню концерту, обматюкані але у більшості своїй явно задоволені кременчужани несли із собою цитати, на котрі були розметені твори патріарха гострого українського слівця та розкривали парасольки, виходячи на дощ.

Які емоції викликали у кременчужан епічні поеми Леся Подерв’янського бачив і фотограф Кременчуцької газети Олександр Грінченко.

Фото: 
Олександр Грінченко
Автор: 
Ірина Андрєєва

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися