Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 23 Февраля 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Работники УПДМН обратились к кременчужанам

 


7 августа 2015 03:00
Работники УПДМН обратились к кременчужанам

Текст письма приводится без изменений.

Работники УПДМН направили в адрес «Кременчугской газеты» обращение, в котором излагают свое видение ситуации, сложившейся вокруг их предприятия. Текст письма приводится без изменений:

«Шановні мешканці міста Кременчук! Шановні колеги по нафтовій галузі!

До вас звертається колектив філіалу «Придніпровські магістральні нафтопроводи» ПАТ «Укртранснафта», апарат управління якого розташований на вулиці Перемоги 32/5, в останній час цілодобово оточений чоловіками у чорно-помаранчевому одязі. До вас звертається колектив підприємства, яке, в свої кращі часи, надавало допомогу багатьом мешканцям та установам міста.

Тепер ми самі потребуємо допомоги.

На жаль, проти нас ведеться брудна, але професійно підготована кампанія. Ситуацію навмисно склали таким чином, щоб ми виглядали як осередок зла, непотребу танепрофесіоналізму.  Ми, мов, бажаємо зупинити Кременчуцький НПЗ, ми хочемо залишити без роботи 5 тисяч людей, ми хочемо підвищити ціни на бензин до 35 гривень за літр,  - в очах суспільства ми майже злочинці! В результаті нам залишають лише одне – виправдовуватися, виправдовуватися та виправдовуватися.

Але є одне питання. Чому десятки років наше підприємство працювало пліч о пліч с Кременчуцьким нафтопереробним заводом без конфліктів і тільки в останній час виникла ця конфронтація? Що змінилось?

А насправді все просто. Замість менеджменту, що працював в інтересах відомої фінансової групи, прийшов менеджмент, що працює в інтересах держави. Замість менеджменту, який викачав всю технологічну нафту з нафтопроводу у приватні, підконтрольні тій же групі резервуари, прийшов менеджмент, який хоче повернути технологічну нафту підприємству. Замість менеджменту, за допомогою якого в Україні  залишився лише один працюючий НПЗ, прийшов менеджмент, який хоче розвивати нафтопереробну та нафтотранспортну галузь в державі.

Ми не хочемо зупинки останнього НПЗ в Україні. Кому тоді ми будемо качати нафту?

Ми не хочемо зупинки нашого нафтопроводу. Ми вклали в нього зусилля, час та працю кількох поколінь нафтовиків.

Ми не хочемо повернення старих часів. Державне підприємство має працювати наДержаву !

Ми хочемо одного – працювати з вами разом на благо України, на благо кожного з нас,

як це було на протязі багатьох років.

До Вас у нас є лише одне прохання. Сприймайте інформацію критично. Не дайте себе ввести у оману – ми з вами не вороги і не бажаємо зла ані вам,  ані собі».

Обращение подписано коллективом филиала «Приднепровские магистральные нефтепроводы» ПАТ «Укртранснефть».

Напомним, под зданием УПДМН прошли митинги. Работники нефтеперерабатывающего завода боятся остановки предприятия и требуют отставки руководства «Нефтегаза», «Укртранснафты» и УПДМН.

 

Автор: 
Елена Синтюрина

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться