Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 4 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Дмитро Кавунник: «Прошу вашої допомоги у боротьбі з корупцією»

 


25 лютого 2015 02:00

Кременчуцькі Радикали розбираються з так званими «благодійними внесками» у лікарнях  нашого міста.

 

За своє життя мені ніколи не доводилось зустрічати людину, яка б ні разу в своєму житті не хворіла. На жаль. Тому питання відвідин «закладу служителів Гіппократа» знайоме кожному з нас. Особисто я, переступаючи поріг лікарні, постійно згадую свій шкільний іспит з правознавства. Тоді, розповідаючи про конституційні права людини і громадянина, я цитувала Михайла Жванецького, який шуткував з приводу безоплатності медичних послуг так: «Ні. Звичайно, Ви можете і не платити… якщо Вас не цікавить результат». Але навіть ця сатирична фраза втратила актуальність. Раніше нам, принаймні, пропонували вибір: платити або ні, залежно від нашої зацікавленості у результаті. Зараз ми позбавлені навіть такої альтернативи.

До приймальні Радикальної партії та особисто до депутата Дмитра Кавунника  у Кременчуці багаторазово звертаються люди з подібною проблемою. Останнім став молодий чоловік, дружина якого нещодавно народила. Люди заплатили за пологи. Але з них вимагають ще й внести так званий «добровільний» внесок у немалій сумі 900 грн. Враховуючи наш низький рівень життя та безробіття - це непосильний тягар для молодої сім`ї з немовлям не руках. Відмовившись сплачувати гроші невідомо куди, молодий чоловік почув погрози зі сторони так званого мед персоналу. Люди б білих халатах просто відмовились обстежувати породіллю та видавати відповідні документи.

Радикали не могли не відреагувати, адже Дмитро Кавунник вже давно займається цими внесками, і допоміг не одній людині. Депутат подавав не одноразово звернення до  Управління охорони здоров`я нашого міста. Але готується йти далі, якщо треба буде діяти на найвищому рівні. «Закон України «Про благодійництво та благодійну діяльність» нам говорить, що благодійна діяльність - це добровільна майнова допомога. Ключовим словом тут є «добровільна». Тобто, «благодійничати» чи ні - це Ваше право і ніяк не зобов’язання. В даному випадку, це рівнозначно: кинути жебраку у переході копійчину чи ні. Те саме стосується закладу охорони здоров’я. Ви обираєте – допомагати або ні, і жодних обов’язків вносити на користь лікарні кошти за надання медичної допомоги законодавець нам не визначив»-, наголосив Дмитро.

«Також стикався з випадками, коли лікарі відмовлялись давати рахунки з цими «благодійними» внесками людям, які користуються страховками. Тобто ми зразу бачимо, що тут діє незаконна система. Прямо говорячи – це «благодійна корупція». Тому я тримаю на особливому контролі це питання. І завжди готовий допомогти Кременчужанам. Тож, не давайте себе обдурювати! Відмовляйтесь сплачувати благодійні внески, якщо не плануєте надавати благодійну допомогу. Допоможіть мені боротися з корупцією» -, наголосив головний радикал міста Дмитро Кавунник.

 

На правах реклами

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися