Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 15 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужани на Сорочинцях 2015


28 августа 2015Радикальна партія Кременчука відвідала Сорочинський ярмарок разом з Олегом Ляшком та Дмитром Кавунником.

 

Голова кременчуцького осередку РПЛ Дмитро Кавунник разом з народним депутатом України, лідером Радикальної партії Олегом Ляшком та з депутатами своєї  фракції побували на Сорочинському ярмарку, який традиційно відкрився 18 серпня.

 ‘’Ми ярмаркували 3 дні”,-розповідає Дмитро. “Багато вражень! Була неймовірна атмосфера ! Безліч людей різноманітної національності та культури. Велика кількість товару з усієї України. Особливо мене вразила кухня Сорочинського ярмарку! Що може бути смачніше українських вареників та домашнього сала, які з апетитом куштуєш на свіжому повітрі?!’’ – захоплено згадує радикал Кавунник.

Кременчуцькі радикали з великим задоволенням  поспілкувались з депутатами Верховної Ради – Олегом Ляшком, Ігорем Мосійчуком, Дмитром Ліньком та Василем Омельченком. Пройшлись по рядам. Олег Валерійович придбав собі капелюх, а донечці Владі купив вишиванку. Політик спілкувався з багатьма людьми, які були захопленні ярмарком, але бідкалися, що на покупки немає грошей. ‘’З нинішнім рівнем мінімальної заробітної плати у розмірі 1200 гривень, змушені виживати сотні тисяч українців, одже тут не розженешся. Вимагатиму від уряду підвищення мінімалки мінімум до 3000 гривень, а також індексації зарплат та пенсій. Тоді і ярмаркувати буде веселіше”, - говорив Олег Ляшко.

“Звичайно, ціни вразили всіх – вишиванки ручної роботи починаються з 700 гривень, хоча у середньому на відтринах представлені вишиванки за 1-2 тисячі гривень. Вишиті бісером дещо дорощі і коштують у середньому 2,5 тисячі гривень. Також продавці і майстри зазначили, що і за 350 гривень придбати вишиванку можна, але це буде вироб не ручної роботи.

Але це не зіпсувало нам настрій. Я вважаю, що гарні враження дорожчі за матеріальні цінності…“ ,-підкреслив Дмитро.

“Дехто називає проведення цьогорічного ярмарку пиром під час війни. Я абсолютно з цим не погоджуюсь, адже Сорочинський ярмарок був просто пронизаний духом патріотизму. На ньому було зібрано величезну кількість допомоги нашим воякам,  які ціною власного життя і здоров'я стримують кремлівського агресора на Сході нашої країни.

Сорочинський ярмарок зібрав українців з усіх куточків України і з за кордону. До нас підходили люди з Донецька і Тернополя, Маріуполя і Чернівців...

Сотні фото на згадку, звичайно в переважній більшості з головним радикалом країни Олегом Ляшком. Люди підходили і просили зупинити здачу Путіну Донбаса, зупинити корупцію і продаж країни. Але головними, що цікавили людей були питання соціального захисту: підвищення мінімальної зарплати і пенсії, зниження податкового і тарифного навантаження.

Зараз Радикальна партія Олега Ляшка опрацьовує отриманні в Сорочинцях звернення людей, що виллється в конкретні законодавчі ініціативи. А тим часом наша партія продовжує наполягати і вимагати від парламенту і уряду збільшення мінімальної заробітної плати до 3000 гривен при одночасному зменшенні соціального оподаткування.

Бо якщо не працювати над забезпеченням людей роботою і справедливим оподаткуванням на наступні роки в Сорочинці на ярмарок вони більше не приїдуть, адже не буде за що ярмаркувати”,- стурбовано розповів Дмитро Кавунник.

Трапилась на Сорочинцях і приємна подія. Валерій, доброволець героїчного батальйону “Айдар”, в цей чудовий сонячний день заручився з волонтером Вікторією. Молодята волею долі є членами Радикальної партії Олега Ляшка м. Кременчук. Ігор Мосійчук разом з Олегом Ляшком придбали полтавський рушник, яким пов’язали молоду пару активістів. Незабаром у них весілля.

“Покидаючи гостинні Сорочинці, я в черговий раз переконався, що наш традиційний, український, козацький дух не зламає і не підкорить ніхто і ніколи! “ – мовив радикал Дмитро.

 

НА ПРАВАХ РЕКЛАМЫ

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться