Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 2 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Програма кандидата на посаду мера Оксани Піддубної


8 жовтня 2015 03:00

Передвиборча програма кандидата.

 

1. Провести повний аудит комунальної власності міста. Відкрити доступ до інформації про володіння земельними ділянками.

2. Зробити політику прозорою, відкритою, публічною, а чиновників та депутатів відповідальними. Запровадити онлайнзвітність та електронне самоврядування територіальних громад.

3. Сформувати дієздатну команду професіональних  управлінців. Проводити відкриті конкурси на місця в органи місцевого самоврядування, державних та бюджетних підприємствах.

4. Відокремити бізнес від влади. Бізнес не повинен впливати на політику, а політика заважати бізнесу.

5. Надавати всім кременчужанам рівні умови при видачі та купівлі земельних ділянок, тобто земля в оренду або довгострокове користування на рівних умовах. Земельні ділянки, які є комунальною  власністю міста, але знаходиться в оренді, перевірити на відповідність цільовому призначенню та виконання умов договорів оренди, при виявленні порушень – розірвати договір оренди та повернути землю громаді Кременчука.

6. Втілити в життя проекти із захисту соціально незахищених верств населення. Дофінансувати   заклади освіти та медицини з місцевого бюджету задля поліпшення якості наданих послуг. Повернути громаді мережу комунальних аптек та аптечних пунктів як в лікарнях, так і на околицях міста.

7. Розробити та втілити в життя програму енергоефективності будівель.  Розпочати утеплення панельних будинків та відмову від централізованого опалення та встановлення котлів, з розрахунком один на декілька будинків.

8. Ремонтувати  дороги із дотриманням усіх технологій.

9. Зробити  кременчужан господарями міста та основними вигодо набувачами. Залучити кременчужан до управління містом через референдуми та громадські слухання.

10. Підтримати волонтерів. Забезпечення армії – це першочергове та головне питання на даний час.

 

На правах реклами
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися