Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 28 Листопада 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Програма кандидата на посаду мера Юрія Гриценка


9 жовтня 2015 03:00

Десять ключових завдань на посаді мера.

 

1. Зробити систему роботи влади відкритою та зрозумілою для громади.

- Повернути людям довіру до влади. Створити умови для забезпечення суспільної та соціально-політичної злагоди в суспільному середовищі міста, спрямувати сили на конструктивне вирішення актуальних міських проектів та програм. Реформувати систему управління міста, створити систему моніторингу дій міських чиновників. 

- Забезпечити легкий доступ громадян до фінансової інформації про діяльність виконавчого комітету, комунальних підприємств, управляючих кампаній ЖКГ, закладів освіти і здоров’я з  метою викорінення корупції і зловживань, своєчасного реагування на скарги і проблеми громадян.

2. Розвивати та зміцнювати сферу комунального господарства.

- Забезпечити прозоре економічно - обгрунтоване формування тарифів на житлово-комунальні послуги. Зобов`язати керуючі кампанії з обслуговування будинків звітувати про використання коштів, сплачених мешканцями. 

- Організувати роботу комунального господарства 24 години 7 днів на тиждень за будь-яких погодних умов. Встановити  лічильники обліку тепла, води і газу в кожному багатоповерховому будинку за кошти загальнодержавних програм фінансування та міського бюджету.

- Оновити технічний парк комунального господарства. Організувати ефективну роботу з благоустрою та озелененню міста. Забезпечити якісне прибирання та вивезення побутових відходів. Вирішити питання будівництва в Кременчуці сміттєпереробного заводу.

- Запровадити програму «Наш двір» в рамках якої створити комфортне середовище для мешканців – з відремонтованими під’їздами будинків, сучасними ігровими та спортивними майданчиками, місцями для паркування авто.

3. Навести порядок в системі транспортного сполучення та пасажирських превезень.

- Стимулювати розвиток громадського електротранспорту в Кременчуці, сприяти оновленню тролейбусного парку. Сформувати економічно – обґрунтовані тарифи на міські пасажирські перевезення. Забезпечити право пільгових категорій громадян на безкоштовний проїзд у міському громадському транспорті. Запровадити програму  «Кременчук - дружній до велосипедного транспорту!».

4. Забезпечити якісним медичним обслуговуванням кременчужан.

- Створити муніципальний Фонд підтримки розвитку охорони здоров’я з метою залучення коштів з місцевих та іноземних джерел на придбання медичної апаратури для бюджетних лікувальних закладів.

- Зберегти існуючу мережу лікувальних закладів міста, сприяти створенню умов для якісного медичного обслуговування кременчужан.

Запровадити контроль за використанням  «благодійних внесків»  пацієнтів у закладах охорони здоров’я.

5. Перетворити Кременчук на освітній центр Полтавщини.

- Відмовитися від «добровільних»  благодійних внесків батьків на утримання шкіл. Створити дієвий міський Інформаційно-консультативний центр по працевлаштуванню молодих спеціалістів.

6. Зберегти навколишнє середовище та захистити екології.

- Не допустити будівництва Біланівського ГЗК. Забезпечити якісною питною водою мешканців міста. Підвищити енергоефективності міського господарства за рахунок впровадження технологій енергозбереження.

 7. Формувати позитивний імідж міста в сфері культурних зв’язків.

- Зберегти історичний вигляд пам’яток архітектури, унеможливити хаотичну забудову міста. Сприяти розвитку туризму в Кременчуці, започаткувати проведення  в місті оригінальних фестивалів та ярмарок. Побудувати в місті театр, завершити реставрацію краєзнавчого музею.

8. Підтримувати та розвивати бізнес.

- Спростити адміністративні перешкоди для розвитку бізнес потенціалу Кременчука. Забезпечити для представників різних форм бізнесу рівні умови для участі у тендерах, які проводить міська рада. Підписати соціальні угоди між владою та бізнесом. Надати податкові пільги представникам малого бізнесу. 

9. Надавати підтримку для розвитку соціальної сфери та спорту.

- Підтримувати спортивні гуртки та секції в районах міста. Створити належні умови для медичного та соціального обслуговування ветеранів війни, учасників бойових дій, учасників АТО, ветеранів праці.

10. Забезпечити високий рівень безпеки громадського порядку.

- Надавати підтримку органам правопорядку та громадським об`єднанням у сфері забезпечення правопорядку і безпеки мешканців міста. Створити в місті територіальний орган поліції згідно з ЗУ «Про національну поліцію».

На правах реклами
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися