Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 9 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

15 будинкам в Кременчуці відтепер не страшні зливи

 

4 августа 2017 13:15
15 будинкам в Кременчуці відтепер не страшні зливи

До кінця року планується ремонт рубероїдних та шиферних покрівель на 142-х будинках Кременчука.

15 будинкам Кременчука з рубероїдним та шиферним покриттям відтепер не страшні зливи. Як розповів керівник ТОВ «Місто для людей. Кременчук» Анатолій Биценко, керуюча компанія здійснила поточні роботи на 15 дахах, що потребували технічної допомоги. Ремонтно-відновлювальні роботи були проведені на будинках розташованих  по вул. Лікаря Богаєвського 7, Манагарова 20А, Правобережна 46, Манагарова 24/36А, Соборна 23, Мазепи 45, Мазепи 71, Манагарова 20, Правобережна 31, Правобережна 33, Першотравнева 46, Республіканська 71, Республіканська 91, Майора Борищака 35, Космічна 3.

Хоча, як зазначили в компанії, що роботи ще не все завершені, однак основна технічна робота по захищеності покрівель здійснена.

«Звичайно всі потреби клієнтів, які накопичувалися в зв’язку з невідповідністю тарифів реаліям сьогодення, відразу важко охопити, але ми з нашою командою намагаємося максимально швидко і на високому рівні надати послуги нашим клієнтам. Адже наша мета - дати європейську якість обслуговування клієнтів в кожен дім», - прокоментував ситуацію Анатолій Биценко.

Та додав, що до кінця цього року планується ремонт рубероїдних та шиферних покрівель на 142-х будинках Кременчука: рубероїдної покрівлі на 105-ти будинках - у кількості  11 тис. кв.  м та шиферного покриття на 37-ми будинках - у кількості 550 м².

Раніше повідомлялося, що у будинках, які обслуговує керуюча компанія «Місто для людей. Кременчук» почалися масштабні роботи по поточним ремонтам. Як пояснив директор компанії Анатолій Биценко, дана програма з поточного ремонту будинків поширена на весь житловий фонд.

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться