Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 28 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Для директора кременчуцького ліцею №4 Михайлик сьогодні пролунав останній директорський шкільний дзвоник

 

24 мая 2019 15:15

За наявною інформацією, Любов Михайлик вже підготувала собі заміну.

Сьогодні, 24 травня, останній дзвоник пролунав не лише для випускників 2019 року, але й для деяких директорів шкіл Кременчука. За попередньою інформацією, це стосується директорів шкіл №1, 4, 12.
Проте дізнатися особисто у директорів шкіл №1 та 12 чи це дійсно так, редакція не змогла, а ось з директором ліцею №4 Любов Михайлик ми поспілкувалися.
Пані Михайлик підтвердила нам сумну інформацію стосовно того, що сьогодні пролунав її останній директорський шкільний дзвоник.  

«Треба йти вчасно. Я думаю не про себе, а про школу, про її розвиток. Участі у конкурсі директорів брати не планую»,- заявила пані Михайлик, чим, мабуть, засмутила багатьох учнів та їх батьків.

Любов Михайлик цінують школярі та їх батьки, педколектив навчального закладу. Саме за її керівництва ліцеєм №4, навчальний заклад увійшов до числа відомих середніх закладів освіти Полтавщини, України.

Учні ліцею завойовують численні нагороди за отримані в навчальному закладі знання. Кременчуцький ліцей №4 «Кремінь» сьогодні славиться, як заклад фізико-математичного та хіміко-біологічного профілів для здібних учнів, а директор КНВК №4 Любов Михайлик – це не просто учитель-методист, а переможець обласного та учасник фінального етапів Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» в номінації «заступник директора навчального закладу», переможець Всеукраїнського конкурсу «Сто кращих керівників шкіл України». Працює вона в даному закладі з 1995 року, керівником  – з 2004 року.

Любов Василівна протягом 2008- 2011 років - член експертної групи Комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи загальноосвітніх навчальних закладів МОН України.

За творчу, плідну роботу, розробку та впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчально-виховний процес навчального закладу, а також активне поширення власного досвіду в засобах масової інформації колективу оголошено подяку Міністерством освіти і науки України та занесено до Книги Пошани Полтавщини. За результатами олімпіад, Малої академії наук, зовнішнього незалежного оцінювання навчальний заклад визнано одним з кращих по роботі з обдарованою молоддю у Полтавській області.

Сьогодні у ліцеї працюють 70 педагогів, серед них: Соросівських учителів – 1; учителів-методистів –41; старших учителів – 10; учителів вищої категорії –60, відмінників освіти України – 14.
За наявною інформацією, Любов Михайлик вже підготувала собі заміну.

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться