5 липня 2019 08:55
Перегляди: ...

На її ж подвір’ї.
4 липня до Полтавської обласної клінічної лікарні з попереднім діагнозом: укус змією правого передпліччя госпіталізована 69-річна громадянка, мешканка с. Лукищина Полтавського району.
Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту населення.
Зі слів постраждалої, змія вкусила її двічі на власному подвір’ї. Стан здоров’я жінки – задовільний.
Ліна Романченко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































