Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 19 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

7 причин вибрати будівництво будівель з металоконструкцій

 

21 вересня 2021 15:25

Металоконструкції активно застосовуються в сучасному будівництві. Їх використовують як для створення складних об'єктів, що складаються з декількох рівнів, так і для зведення простих будівель. Будівля з металоконструкцій і сендвіч-панелей до 1 500 м2 зводиться в рекордно короткі терміни. Тривалість робіт займає від двох до чотирьох місяців. Завдяки швидкості БМЗ-технологія отримала перевагу перед традиційними способами будівництва.

Універсальний підхід

БМЗ-технологія передбачає виконання комплексу дій по розробці проектів, а також виробництво металоконструкцій і сендвіч-панелей. Останні призначені для облицювання будівель і облаштування покрівлі. До того ж роботи передбачають монтаж виготовлених елементів. В результаті співробітництва з Корпорацією «Промстан» клієнт отримує повний комплекс послуг, починаючи від проектування об'єкта і закінчуючи будівництвом будівлі.

У компанії є вся необхідна документація, передбачена законом. Корпорація «Промстан» спеціалізується на розробці проектів, виготовленні сендвіч-панелей, а також на зведенні конструкцій різних рівнів складності.

Використання БМЗ-технології забезпечує створення:

 • цехів;
 • спортивних комплексів;
 • торгових об'єктів;
 • офісів;
 • будівель для зберігання зерна і овочів;
 • ангарів;
 • птахо і тваринницьких ферм;
 • складських приміщень.

Увага! Корпорація «Промстан» надає гарантію на монтаж БМЗ-об'єктів.

7 причин вибрати БМЗ-будівництво

Зведення будинків за такою технологією - вигідне рішення, що дозволяє отримати готовий до експлуатації об'єкт при мінімальних фінансових витратах. Інші переваги технології полягають в наступному:

 1. Відсутність прив'язки до сезону. Будівельні роботи виконуються в будь-яку погоду і пору року. Зведення об'єкта здійснюється за принципом конструктора: готові елементи з'єднуються за допомогою спеціальних болтів. Сендвіч-панелі фіксуються саморізами. Відсутність «мокрих» робіт знімає обмеження, пов'язані з сезоном або погодою. Важливо! Єдиний випадок, коли роботи по зведенню БМЗ-об'єкта припиняються, - це сильний мороз.
 2. Простота перепрофілювання об'єкта. Будинки бувають двох типів: «холодні» і «теплі». При обмеженому бюджеті оптимальним вибором буде перший варіант. Надалі, якщо виникне необхідність в дотриманні температурного режиму, конструкцію можна утеплити, розширивши сфери її застосування.
 3. Мінімальні витрати на обробку. Для облицювання будівлі і облаштуванні покрівлі застосовуються сендвіч-плити. Панелі відрізняються презентабельним виглядом, за рахунок чого об'єкт не потребує додаткової декоративної обробки. Різноманітність колірних рішень, представлених в каталозі RAL, відкриває можливості для втілення оригінальних дизайнерських проектів.
 4. Розширення приміщення. Успішне підприємство з часом починає відчувати брак площ. У випадку з БМЗ-об'єктом його можна легко розширити шляхом додавання додаткових секцій.
 5. Облаштування неглибокого фундаменту. Металоконструкції відрізняються невеликою вагою, за рахунок чого не створюють значного навантаження на основу. Це дає можливість обмежитися неглибоким фундаментом, що дозволяє заощадити на будівництві і скоротити тривалість робіт.
 6. Простота документального оформлення. БМЗ-об'єкти відносяться до тимчасових конструкцій. Тому вони не потребують державної реєстрації.
 7. Можливість демонтажу і повторної зборки. При необхідності будову можна розібрати і перемістити в інше місце, більш зручне для ведення бізнесу.

Увага! Термін експлуатації БМЗ-будівлі становить 50 років.

Джерело: сайт promstan.com.ua

На правах реклами

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися