Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 28 Червня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

70% опитаних кременчужан незадоволені рівнем життя

30 грудня 2018 14:00

Також городян запитали, на що витрачаються місцеві податки, на думку кременчужан.  Найбільше , а це приблизно третина опитуваних (27%) – благоустрій міста; 25% - дороги; 21% - на всі сфери життєдіяльності міста.

 

Громадська організація «Кременчуцький антикорупційний центр» з 1 по 15 листопада  в Кременчуці проводила соціологічне опитування. За результатами опитування стало відомо, що незадоволених рівнем життя -70%, з них абсолютно незадоволених -13%.

Рівень задоволеності життям не перевищив 15%.

На запитання «Чи доводилося Вам рахувати суму ваших податків?» 47 % відповіли ствердно; не рахували  - 21%; не цікавляться цим питанням -19%; важко відповісти  - 13%. Тобто, маже половина опитаних цікавляться сумами податків, що сплачують.

Також городян  запитали, на що витрачаються місцеві податки, на думку кременчужан.  Найбільше , а це приблизно третина опитуваних (27%) – благоустрій міста; 25% - дороги; 21% - на всі сфери життєдіяльності міста; 19% - на транспорт. Всі інші сфери (медицина, освітлення міста, опалення установ, освіта, охорона громадського порядку, соціальні послуги, культура, адміністративні послуги) – менш, ніж 10%.

Було опитано 600 респондентів. Похибка склала ± 1,87 % .   Волонтери громадської організації «Кременчуцький антикорупційний центр» опитували респондентів в різних частинах міста, що дозволило отримати картину по місту в цілому. Були враховані такі демографічні характеристики: вік, стать, освіта, майновий стан респондентів.

 

Олег Булашев

фото Укрінформ

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися