Кременчуцька газета
Середа, 24 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Де ж ті «Години з психологом»? Або як «Агіт ТБ Малецького» витрачає бюджетні гроші через фірму, пов’язану з нардепами Мовчаном і Шаповаловим

8 вересня 2022 10:15

Під час війни фінансування «Агіт ТБ Малецького» лише збільшилось. При цьому кількість контенту зменшилось. А зарплати працівників зросли.

Кременчуцька депутатка від фракції «Європейська солідарність»  Лариса Гориславець розбиралась навколо ситуації із витрачанням грошей міського бюджету. Про це вона повідомила в Фейсбуці на сторінці Larysa Horyslavets

Йдеться про 100 тис грн, які передбачені на телепередачу «Година з психологом».

Кременчуцька газета писала раніше, що  на новий проєкт «Агіт ТБ Малецького»  під час війни хочуть тягти гроші з міського бюджету Кременчука

«Може, воно й правда корисна штука - ті поради, але в ефірі я не знайшла слідів цієї передачі.  Де і коли її показували - для мене таємниця. Жодних підтверджень, жодних доказів. Зате є цілком реальні договори в Prozorro на загальну суму майже 100 тисяч гривень і справжніські платіжки по цих договорах…  А якщо копнути глибше, то арифметика бюджетних витрат під час війни показує, що КТРК і на зарплати виділяє більше, і бензин не економить - все в них чудово! На відміну від інших… Але керівництво КТРК знає, що в інших людей зовсім не так, тому, мабуть, і вирішило «полікувати» наші нерви за наші гроші порадами психологів», - написала депутатка.

Лариса Гориславець повідоммляє, що телепередача в ефір мала виходити о 14.35, о 17.35, а також о 4 ранку. Протягом декількод днів вона вмикала в цей час телевізор, але сліда передачі «Агіт ТБ Малецького» не було. 

Виступав психолог, але то на Всеукраїнському рівні у ефірі телеканалу «Рада», а не місцевий – для кременчужан.

Тож не дивно, що у депутатки виникло чимало питань: «Хто ж ведучі кременчуцької  «Години з психологом?», «А хто виступає експертами?», «Як кременчужанам поставити запитання, яке їх цікавить?», «Навіщо було замовляти цикл передач у сторонній компанії, чи не могли їх журналісти комунальної телекомпанії зробити власними силами?».

Всі ці питання Лариса Гориславець планувала поставити директору КТРК Сергію Перепелятнику.

Але …на телефонний контакт з народною обраницею він не пішов. Тож тепер має відповісти на депутатський запит,

Там часом Л. Гориславець встановила, договори в Prozorro на загальну суму майже 100 тисяч гривень на виготовлення циклу телепередач «Година психолога» укладені із телерадіокомпанією «Пріоритет», бенефіціаркою і власницею якої є Ірина Мовчан – мати нардепа Олексія Мовчана і сестра нардепа Юрія Шаповалова.

Вона також є власницею і кінцевою бенефіціаркою ТРК «Алюр», яка теж надає інформаційні послуги. І статутний капітал цих двох компаній 750 і 350 тис грн.

Далі Лариса Гориславець вказує, що під час війни фінансування «Агіт ТБ Малецького» лише збільшилось. При цьому кількість контенту зменшилось. А зарплати працівників зросли. Збільшитись і інші витрати – як приклад наводить той факт, що 29 червня було проведено 5 платежів за пальне, загальною сумою 70 тис грн. Таких не було навіть у міських лікарень!

Депутатка акцентує увагу, що це нормальна практика, коли міські ради замовляють у місцевих ЗМІ передачі, статті тощо про висвітлення їх діяльності, але це було не в Кременчуці, де все без альтернатив виготовляла КТРК, а тут таке бажання передати іншим.

Проте конкурсу не відбулось і кременчуцькі ЗМІ не могли взяти участь на виконання виготовлення контенту.

Без альтернатив цикл передач «Година з психологом» має готувати тепер фірма, пов’язана із нардепами Мовчана і Шаповалова.

«Як платникам податків пережити негативні емоції, коли дізнаємось, що наші податки йдуть не на нас, не на ЗСУ, не на потреби громади, а …Дорогі експерти порадьте будь-ласка», - слова Лариси Гориславець.

Нагадаємо, "Година з психологом" - на новий проєкт "Агіт ТБ Малецького" під час війни хочуть тягти гроші з міського бюджету Кременчука

Також нагадаємо, У Кременчуці з’явиться три нових телеканали, а «Агіт ТБ Малецького» поки в ефір не заходить

У Кременчуці спорт програє «Рупору Малецького» КТРК

Діти без безкоштовного проїзду, можливо, без сніданків, а «Агіт ТБ Малецького» фінансуватимуть на 100%

Дорога для Кременчука родина чиновників: Юлія і Сергій Перепелятники отримали з бюджету за рік понад 700 тис грн

«Хрін редьки не солодший»: комунальне «Агіт ТВ Малецького» чи ТРК «Аверс» нардепа від «За майбутнє» Палиці отримає частоту в Кременчуці.

Марина Соловей


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися