Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 1 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Активістам Полтавщини віддадуть 4 мільйони гривень

 

20 июня 2017 13:20
Активістам Полтавщини віддадуть 4 мільйони гривень

Бюджет участі на Полтавщині вперше буде реалізовано у таких масштабах.

У Полтавській області Бюджет участі вперше в Україні буде запроваджений на рівні цілого регіону. Про це повідомив голова обласної ради Олександр Біленький - пише прес-служба Полтавської облради.

На його думку створити якісний проект можна без участі органів місцевого самоврядування.

«Вперше ми починаємо реалізовувати в межах області Бюджет участі. Ми всі чули про такі проекти в містах, а сьогодні починаємо змінювати формат для того, щоб адаптувати цю ініціативу під сам регіон. Це дуже важко, адже схожих аналогів ні в Україні, ні в Європі поки немає. Вчитися нам немає в кого, й отримати інформацію ми можемо лише шляхом проб і помилок, ми не хочемо робити помилки, тому залучаємо й експертне коло, і фахівців із місцевого самоврядування, а головне − ми хочемо якісно реалізувати цей проект, без органів місцевого самоврядування», − зазначив голова обласної ради О.Біленький.

За даними прес-служби облради, станом на сьогоднішній день, в області вже створена робоча група, до якої входять представники органів місцевого самоврядування, депутати та громадські активісти, які розробили положення про конкурс та, власне, проект.

«В області створено 25 локальних груп, по одній на кожен район. На сьогодні до складу цих груп входить 171 особа − це і депутати, і представники сільських, селищних, міських, районних рад, громадських організацій.Проект буде реалізовано у кілька етапів. З 20 липня і протягом місяця триватиме подача проектів від авторів, після певної перевірки вони будуть викладені на сайті. Голосування триватиме з 14 до 30 вересня. Воно проходитиме і онлайн, і в паперовому форматі», − сказала заступник керівника справами апарату обласної ради Анна Шавиро.

За офіційними даними, обласний Бюджет участі допоможе реалізувати у 2018 році близько 40 проектів вартістю до 100 тисяч гривень. Реалізація проектів буде здійснена за умов рівного співфінансування з обласного та місцевих бюджетів.

Напомним, что кременчужанам в 2017 году предлагают 3 млн грн на социальные проекты.

 

Ірина Андрєєва

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться