Кременчуцька газета
Вівторок, 5 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

AnimA ARPG - посібник з гри

10 серпня 2022 08:00

AnimA ARPG - це рольова hack'n'slash гра для мобільних пристроїв, заснована на класичних іграх, таких як Diablo та Baldur's Gate.

Дія гри відбувається у фентезійному світі Асура, якому загрожує нашестя демонів. Гравець бере на себе роль героя, який має врятувати світ від руйнування.

Геймплей AnimA ARPG заснований на боях у реальному часі, гравець використовує здібності свого персонажа, щоб перемогти ворогів. У грі представлено безліч різних видів зброї та броні, які гравець може екіпірувати, а також низку різних навичок, які можна вивчити.

AnimA ARPG знаходиться у розробці в інді-студії Soul Game Studio, а її вихід очікується у 2018 році.

 

Як грати у AnimA ARPG

Бої в AnimA ARPG засновані на діях реального часу, гравець використовує здібності свого персонажа, щоб перемогти ворогів. У грі представлено безліч різних видів зброї та броні, які гравець може екіпірувати, а також низку різних навичок, які можна вивчити.

 

На початку гри гравець обирає один із трьох класів: Воїн, Рейнджер або Маг. Кожен клас має свої унікальні сильні та слабкі сторони, тому важливо вибрати саме той, який підходить для вашого стилю гри.

Після вибору класу гравець зможе вибрати спорядження. Спорядження в AnimA ARPG буває різного ступеня рідкості від звичайного до легендарного. Чим рідше спорядження, тим воно сильніше.

Вибравши спорядження, гравець зможе увійти в ігровий світ і почати битися з ворогами. Вороги в AnimA ARPG бувають різних типів, від маленьких міньйонів до великих босів. Перемагаючи ворогів, гравець отримує очки досвіду, які можна використовувати для підвищення рівня свого персонажа та вивчення нових навичок.

У міру проходження гри гравець зароблятиме валюту, яку можна використовувати для купівлі предметів у торговців. Серед предметів, які можна придбати, - нова зброя та броня, а також витратні матеріали, що відновлюють здоров'я або інші бонуси.

Крім основного сюжетного режиму, у AnimA ARPG є низка побічних завдань, які гравець може виконати. Побічні завдання зазвичай включають перемогу над певною кількістю ворогів або дослідження певної місцевості.

За виконання побічних завдань гравець отримує нагороди, наприклад, окуляри досвіду чи нові предмети. Іноді вони також відкривають нові сфери ігрового світу, які раніше були недоступні.

 

Як просуватися у ARPG AnimA

Перемагаючи ворогів та виконуючи завдання, гравець заробляє очки досвіду. Ці окуляри досвіду можна використовувати для підвищення рівня персонажа, що, у свою чергу, відкриває доступ до нових навичок та здібностей.

Крім підвищення рівня, гравець також може розвиватися, знаходячи та екіпіруючи найкращу зброю та броню. Найкраще спорядження зробить персонажа сильнішим і дозволить йому справлятися з складнішими завданнями.

Гравець також може знаходити та збирати різні предмети в ігровому світі. Ці предмети можна використовувати для відновлення здоров'я, отримання баффів або навіть для заклику нових союзників, які боротимуться разом із гравцем.

У міру проходження гри гравцю поступово відкриваються нові сфери ігрового світу. У цих нових областях часто зустрічаються жорстокі вороги та складніші завдання. Однак, вони також пропонують великі нагороди для тих, хто зможе їх подолати.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися