2 травня 2019 10:10
Перегляди: ...

У свіжому номері «Кременчуцької газети» читайте:
- У Першій міській лікарні закривають відділення гастроентерології та ендокринології.
- Графік руху автобусів для перевезення малозабезпечених верств населення на садово-городні ділянки.
- У Кременчуці заборонили продаж алкоголю вночі, зменшили кількість шкіл із 10-11 класами та визнали, що проблема з квартирними шахрайствами існує.
- 9 мільйонів карбованців збитків і новий завод на Уралі: воєнний слід в історії Кредмашу.
- Субсидії: хто залишається без грошей від держави.
Про що писала «Кременчуцька газета» у минулому номері, читайте ТУТ.
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию






























































