Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 18 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Бактерицидна лампа допоможе ефективно боротись з інфекціями

 

8 вересня 2020 10:40

Бактерицидні лампи відомі медицині вже досить давно. Ще в середині минулого століття їх використовували для боротьби з інфекційними захворюваннями. Зокрема, в медичних закладах маніпуляційні кабінети, операційні та все приміщення, в яких можуть знаходитися хворі, оброблялися спеціальним освітленням. Так як світло бактерицидної лампи може принести шкоду очам, людям заборонялося перебувати в кімнаті, де вона включена.

Крім того, бактерицидні лампи використовувалися для опромінення запалених ділянок шкіри або слизової оболонки. Наприклад, в стоматологічних клініках таку процедуру проводили дітям, у яких був діагностований стоматит змішаної етіології. У поліклініках в фізіотерапевтичних кабінетах також встановлювали спеціальні моделі бактерицидних ламп, за допомогою яких опромінювали ротову порожнину, носоглотку пацієнтів, яким був поставлений діагноз ОРЗ. Часто такі прилади встановлювали в пологових будинках, де вкрай важливо дотримуватися правил асептики і антисептики.

В наші дні вдосконалені бактерицидні лампи продаються вільно, як побутові прилади. Вони мають компактний розмір і укомплектовані кількома насадками, за допомогою яких можна направляти світло на потрібну ділянку. Так, опромінювач бактерицидний у Києві ви можете придбати на сайті Mednova.com.ua. Це спеціалізований інтернет-магазин, у якому пропонуються різноманітні медичні пристрої.

Також такі прилади можна використовувати для опромінення невеликої кімнати, наприклад, спальні або санвузла. Завдяки тому, що світло бактерицидної лампи знищує бактерії або уповільнює їхній ріст і розмноження, ефект можна отримати вже найближчим часом. Помічено, що він може впливати не тільки на хвороботворні бактерії, але і на віруси. Так що в якості засобу для профілактики інфекційних захворювань найчастіше респіраторних, бактерицидна лампа буде більш ніж затребувана. Щоб використання приладу було найбільш ефективним, виконуйте інструкцію виробника. Вона знаходиться в упаковці та написана простою мовою, щоб користувач зміг спокійно вивчити її. 

На правах реклами

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися