Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 25 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Чемпіон світу із греко-римської боротьби Беленюк відвідав Кременчук і розповів, звідки планує залучати кошти на розвиток спорту в області

Ми в Telegram

28 вересня 2019 08:45

Та озвучив законопроекти, які пообіцяв розробляти та сприяти їх прийняттю в Раді. 

Вчора на зустріч із кременчуцькими учнями спеціалізованої школи-інтернату ім. Піддубного прибув чемпіонат світу із  греко-римської боротьби, відомий український спортсмен, який представляє на змаганнях Полтавщину, а тепер народний депутат України Жан Беленюк.

Нардепу провели невелику екскурсію навчальним закладом, показали стенди із украйнськими спортивними чемпіонами та медалістами (на деяких був і Жан), наочно показали тренувальні зали школи.

У спортзалах, коридорах, на вулиці до спортсмена підходили школярі, фотографувалися і тисли його руку. Адже для багатьох дітей, які пов’язали своє життя зі спортом, він жива легенда, яка досягла високих результатів у всесвітніх змаганнях. Далі усі перейшли до конференц-зали. Питань було небагато, але у декількох відповідях Беленюк наголошував, що переймається долею українського спорту та що зокрема і не забуватиме про Полтавський регіон.

«Робитиму все можливе, щоб ви досягали високих показників і поверталися із чемпіонатів із перемогами. Якщо будете тренуватися, слухатися тренера і вчителів, досягнете результатів», - звернувся він до учнів та педагогів закладу.

Серед основних проблем назвав занедбані спортивні конструкції по області.

Та додав, що серед можливих законопроектів, які б хотів розвивати та сприяти їх прийняттю -  закон про меценатство у сфері спорту. 

«Зараз ініційований законопроект у сфері культури. І ми плануємо робити законопроект, за допомогою якого б і зі сфери культури, і спору відчували підтримку зі сторони меценатів. Але я думаю, що нашій країні і нашим бізнесменам варто розуміти, що таке меценатство. Адже у багатьох країнах жертвують кошти як інкогніто», - прокоментував він.

 

Також наголосив на тому, що дотична до спорту букмекерська діяльність і було б непогано направляти податки звідти на спортю

«Адже ми знаємо, що букмекери на цьому заробляють кошти і було б добре врегулювати дану сферу так, щоб це сприяло фінансуванню та розвитку спорту в Україні. Незабаром ми будемо зустрічатися із представниками букмекерської діяльності». - прокоментував Беленюк. 

Чи підвищать зарплати вчителям фізкультури чи ні - відповів, що остаточного рішення наразі немає і все стане відомо згодом. Стосується це і вчителів олімпійського резерву. 

Про стан школи, у якій відбувалася зустріч, зауважив, що тут юним вихованцям-спортсменам створені непогані умови. Однак упродовж зустрічі звернули увагу на те, що там краще переобладнати борцівську залу - адже вона облаштована у колишньому актовому залі, облаштування бігових доріжок, ремонт приміщень. Є у планах і створення спортивного комплексу на території школи. 

«Також на сьогодні у нашому законодавстві багато суперечок щодо того, що штати спортивних закладів розразована на 2-3 ступені, а новий закон прописав, що з 1 по 3. і тут виникає колізія. Адже штатів для першого ступеня немає, то вихожить, що ми повинні відрахувати дітей із 1 по 5 клас. Однак у більшості видів спорту  передбачається навчання з 5-6 років», - розповів очільник школи Олександр Кириченко.

Нагадаємо, у Кременчуці Жан Беленюк розповів, чи спав він під час засідання у Раді.

 

 

Ліна Романченко

фото Олександр Попенко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися