Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 20 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Без благодійних внесків, та з хамським ставленням медиків і обшарпанною палатою: кременчужанка  про міську дитячу лікарню

 

13 августа 2018 12:45

Найбільше нарікань на медиків приймального відділення.

Сьогодні у Фейсбуці з'явилось повідомлення кременчужанки Нелі Смірнової в якому вона розповіла, як надають допомогу в міській дитячій лікарні Кременчука. Туди з травмою потрапила її 8-річна онука.

«Дитину забрали в їншу кімнату, звідти чути її розпачливий плач...Заставила їх відкрити двері до тої кімнати, почала з нею розмовляти, відволікати. Потроху вдалося її трішки заспокоїти, питаю- чому не можна до дитини - у них, бачте, там стерильність! Звідки вона у вас взялася? З обсипающоюся стелі? З працівниці, яка тільки що на коридорі помила туалет і тепер лазить по вашй стерільній кімнаті? Але не до них, треба і далі заспокоювати дитину, треба хоч трохи відволікти її від болю і страху.Чекаємо хірурга. Чому на цей час не можна дитині до рідних, а рідним до дитини?», - у кременчужанки купа запитань без відповіді.

Хірург направив дитину на операцію. На операцію з кременчужнки грошей не потребувалигрошей.  І вона вдяна медперсоналу хірургічного відділення, який чуйно ставився до її внучки і під час і після операції. Та сам стан відділення викликав жах.

«Ми лежимо в грязнючій палаті, де штукатурка приєднана до стіни скотчем, щоб не відпала пластом, а під потолком чи то цвіль, чи то пилюка товстим-товстим шаром, короче -щось чорне. По периметру палати. Але в фойє стоять коробки з 3-ма новими холодильниками здоровущими і 5 коробок від кондиціонерів. Все старе, зашарпане, майже не праціююче. Питання -скільки здавалися благодійні кошти -і куди вони йшли? В який пустоті вони осідали?», - пише Неля Смірнова.

Та найбільше запам'яталось те ж приймальне відділення, про яке згадувалось вище:

«Приймальне  відділення - там, мабуть, приймають через конкурс на звання найбільшої черствої, зневажливої с***! І перше враження дитини від лікарні складається саме від них.  І воно, повірте, жахливе те враження. Навіть для батьків, про дітей я вже мовчу.Хірургічне відділення - ми приємно вражені професійністю, чуйністю, увагою до дітей. Для них дітки - котики, кісунічки, лапочки, не чути крику. Але тільки по відношенню до дітей. Коли ти, дорослий, підходиш до врача з запитанням, як у нас справи -жодної інформації», - враження від лікування внучки.

Неля Смірнова стверджує, що вже  три дні лікують внучку і не заплатили ні копійки:

«Ні внесків, ні перед операцією на лапу, ні мило, ні лампочки -нічого з нас не вимагають! Окрім бахіл. І це на фоні дірок в стінах до кирпича, грязюки на стінах, відсутності елементарних умов для гігієни дітей».

 

Марина Соловей
 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться