Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 25 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Без конкуренції: як у кременчуцькі школи роками постачають їжу

19 сентября 2018 15:20

За дослідженням ГО «Кремінь.Антикор».

У кременчуцькі школи харчування постачають лише кілька фірм, у яких спільні засновники. Досить цікаві схеми кількох підприємств міста опублікувала ГО «Кремінь.Антикор» у Фейсбук.

Так, лише кілька фірм-постачальників - ПП «Діадема», ТОВ «ТФ Кремартіс», ПП «Агрофірма Вересень» та ПП «МА «Дніпро» - отримали можливість співпрацювати майже з усіма школами Кременчука. І практично без конкуренції. Тобто, останньої не було взагалі – адже «відповідно до даних системи публічних закупівель «Prozorro» (період 2017-2018 рр.), навчальні заклади підписували із зазначеними постачальниками виключно прямі договори без застосування конкурентних процедур ( відкритих торгів), а отже жодне із 4-х підприємств не торгувалося з іншим хоча би на одному аукціоні».

Та що цікаво, співзасновниками фірм виступають одні і ті ж особи.

«Згідно даних системи YouControl, засновником ПП «Діадема» та ПП «Агрофірма Вересень» є одна і та сама особа – Голосна Віра Михайлівна. 
Вказані фірми мають певний зв’язок із 3-м постачальником - ТОВ «ТФ Кремартіс». Відповідно до історичної довідки YouControl, Голосна В.Р. раніше (у 2011 році) була засновником ТОВ «ТФ Кремартіс». Окрім цього, теперішній директор та засновник ТОВ «ТФ Кремартіс» - Андрющенко Людмила Миколаївна – свого часу (у 2014 році) була керівником ПП «Агрофірма Вересень», засновником якої є пані Голосна.
Також, за інформацією з YouControl, у період 2011-2016 рр. ТОВ «ТФ Кремартіс» було зареєстровано за адресою: м. Кременчук, вул. Петровського, 128 (нині – Олексія Древаля). В свою чергу адреса Голосної В.Р., як засновника ПП «Діадема» та ПП «Агрофірма Вересень», до 2016 року включно була такою самою: м. Кременчук, вул. Петровського, 128, тобто співпадала з місцезнаходженням ТОВ «ТФ Кремартіс», - пояснюють антикорівці.

Та зауважують, що єдиний навчальний заклад, який укладав договори на поставку продуктів харчування також і з іншими підприємствами – школа-інтернат № 21. Так, протягом 2017-2018 років були підписані угоди з ФОП Зубовим О.О. (666 195,99 грн.), ТОВ «Торгова компанія «Світ продуктів» (61 810,44 грн.), ПАТ «Кременчукм’ясо» (60 000 грн.), ТД «Кременчукм’ясо» (62 500 грн.) та ТОВ «Кременчуцький хлібокомбінат» (167 423,8 грн.).

 

 

Аріна Алініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться