Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 8 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Як при 125-річному стажеві Кременчуцька бібліотека ім. Горького дає фору Інтернету

 

26 января 2018 19:00

На ювілеї бібліотеки презентували бібліографічний покажчик про книги нашого міста. 

Сьогодні у стінах Кременчуцької бібліотеки ім. Горького панувала тепла та піднесено-святкова атмосфера: у читальній кімнаті святкували 125-річчя з дня заснування бібліотеки. Місця гостей були зайняті, оскільки друзів та читачів у бібліотеці для дорослих досі, за часів Інтернету, предостатньо. 

Зліва на столиках на огляд представили фото-альбоми зі світлинами перших працівників закладу, з різними місцями "проживання" установи, з найвагомішими доробками-звітами про наше місто та його мешканців: книгами "Перші громадяни Кременчука", "Відомі жінки міста", "Славетні чоловіки Кременчука", "Талановита молодь". 

Усі - відігравали певну роль та сприяли у становленні та підтримці бібліотеки, повторному зібранню книг у поствоєнні часи, під час переїзду бібліотеки на вулиці Соборну та Європейську. У презентації-фільмі про заклад з повагою зачитували вклад керівників закладу у творення читалень: Г.Донченко, М.Івженко, Л.Буличеву, Р.Ляміну, С.Нужну.

Згадували про зустрічі та флеш-моби, організовані працівниками Тетяною Майдак, Оксаною Багмет, Інною Хмелик, Максимом Саликовим; про акції буккросингу у тролейбусах, про реконструкції творів відомих письменників посеред вулиць. 

Постійні ідеї невгамовних бібліотекарів - поділилися читачі - примушують кременчужан згадувати і про важливість книги. 

У підтвердження цьому - складений та упорядкований бібліографами літературно-методичний покажчик "Кременчук. Героїчне минуле та сьогодення". 

Під час презентації новинки пояснили, яким чином він дозволяє орієнтуватися питливому читачеві по вагомих за своїм вмістом книгах про історію, літературу, економіку, краєзнавство та інші галузі, що характеризують наше місто. 

Іншими словами, це неначе роздруковані сторінки з Google з запитом "Кременчук", що підказують: які саме цінні книги ви зможете знайти на цих полицях. 

Кременчуцький письменник Федір Чужа розповів гостям: такий бібліограф «розв’яже руки та очі» усім бажаючим дізнатися про наше місто більше. 

«Колись мені довелося писати книгу на історичну тему. І я зрозумів, що джерел-підтверджень мені недостатньо. Я поїхав до Києва, але і там зрозумів, що шукати витоки самому – надскладно. І тому робота, пророблена працівниками закладу, це дійсно корисно та важливо. З таким покажчиком ви зможете поринути на сторінки книг, яких не знайдете в Інтернеті. І це буде актуально впродовж багатьох років. Адже за цими роботами пишуть наукові та дисертації, курсові та історичні роботи», - додав кременчужанин.

Окрім презентації та обговорення покажчика, з ювілеєм заклад вітали друзі бібліотеки, даруючи свої книги та журнали з замітками. 

Бібліотекарі згадали і співпрацю з місцевими телеканалами та ЗМІ, що пліч о пліч інформують кременчужан та тримають в курсі найцікавіших та культурних подій міста.

Від Кременчуцької газети та головного редактора видання Олега Булашева привітав методистів із ювілеєм фотограф Олександр Грінченко, фото якого, до речі, у листопаді минулого року експонували у приміщенні бібліотеки. 

Нагадаємо, бібліотека ім. Горького проведе ряд заходів, приурочених до її 125-річчя.

 

Фото Олександр Грінченко

Ліна Романченко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться