Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 26 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Більше 100 кременчужан і мешканців Кременчуцького району припинили отримувати зарплату в конверті

 

21 августа 2018 14:40

Податківці звітуються.

За січень-липень цього року податківці взяли участь у 24 спільних рейдах по м.Кременчуку у складі комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створеної розпорядженням міського голови.

Про це повідомила прес-служба Кременчуцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області.

У ході рейдів обстежено 527 об’єктів здійснення діяльності, переважно тих, які проводять діяльність у таких сферах: роздрібна торгівля, надання послуг, громадське харчування.

«За результатами проведених рейдів порушення встановлено у 75 ФОП та 14 юридичних осіб. Виявлено 131 неоформлених найманих працівників та 8 громадян здійснювали діяльність без державної реєстрації. Внаслідок проведеної роз’яснювальної роботи: роботодавці оформили трудові відносини з 102 найманими працівниками та 9 громадян зареєструвалися приватними підприємцями. Підсумками проведеної роботи є додаткове надходження до бюджетів 161,1тис. грн, у тому числі: податку на доходи фізичних осіб – 68,4 тис. грн, єдиного внеску – 83,6 тис. грн, військового збору  - 5,7 тис. грн та 3,4 тис. грн єдиного податку», - йдеться в повідомленні.

Аналогічна робота проводиться і робочою групою, створеною при Кременчуцькій райдержадміністрації. У ході рейдів порушення встановлено у 7 суб'єктів господарювання, виявлено 10 неоформлених найманих працівників. Наслідок проведеної роботи на даний час оформлено трудові відносини з 7 працівниками.

За результатами вжитих заходів сплачено до бюджету 10,8 тис. грн, у тому числі: податку на доходи фізичних осіб – 4,7 тис. грн, єдиного внеску – 5,7 тис. грн, військового збору  - 400 грн.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться