
Він потонув у Дніпрі.
1-го серпня, близько 7:00, до поліції надійшло повідомлення від рибалок, що в районі Чикалівського карʼєру, в річці Дніпро, вони побачили тіло людини.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції, водолази «Кременчук Аквасервіс», рятувальники ДСНС та лікарі швидкої медичної допомоги.
Під час пошукових заходів, в районі Горішніх Плавнів, виявлено тіло чоловіка без ознак життя. Також встановлено, що загиблим є місцевий чоловік, 1939 року народження. Для встановлення причини смерті його тіло направлено до бюро судово-медичної експертизи.
За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Кременчуцької окружної прокуратури, відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Причини та обставини події з’ясовує слідство.
Нагадаємо, У Кременчуці ледь не потонув хлопець – його життя рятують у лікарні (доповнено).
За інформацією ГУ НП у Полтавській області





























































