Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Благодійні внески у Кременчуці: лікарі говорять одне, реалії інші

 

2 августа 2018 17:45

Кременчужани повідомляють про фіксовані суми.

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань медицини та освіти, депутати заслухали звіти директорів лікарняних закладів Кременчука.

Під час звіту кожного заторкнули питання благодійних внесків. Усі керівники говорили, що в їх лікарняних закладах питання благодійних внесків врегульовано, є термінали для перерахування коштів.

Зокрема, директор лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» Сичов взявся переконувати присутніх, що в їх лікарняному закладі хворі сплачують лише за витрати на матеріали для хірургічних операцій і консультації вузьких спеціалістів, коли хворий звертається без направлення сімейного лікаря. Та не відкинув, що в їх лікарняному закладі хворий може «висловити вдячність у формальній і неформальній формі». На це депутатка від фракції РЛП Тетяна Сідерка зауважила, що кременчужани повідомляють зовсім інше.

 «До мене надходять безкінечні звернення, що в кременчуцьких лікарняних закладах є фіксована сума в якості благодійної допомоги. Ви гарно говорите і вас чудово слухати, та відбувається зовсім інше», - зазначила депутатка.

Усі члени комісії погодились, що від благодійних внесків в лікарнях Кременчука треба відходити. Місцевий активіст Костянтин Красовський запропонував зняти гроші з фінансування громадських організацій, направивши їх саме на погашення благодійних внесків у лікарнях.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться